× Dziecko w Norwegii należy do Królestwa Norwegii.

Polskie przedszkole

• Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 rok 2 miesiąc temu #2042 przez Anonim
Nowy post na forum o Norwegii.
Witam.

Czy jest Polskie przedszkole w Drammen, Asker albo Oslo ?

ktoś wie ?
  • Halina
  • Halina Avatar Autor
1 rok 2 miesiąc temu #2047 przez Halina
Odpowiedź:
No stricte Polskiego przedszkola to nie ma.  Ale tutaj żyje sporo polaków, i sporo dzieci polskich jest w przedszkolach.  Po co Tobie typowo polskie przedszkole?  wg. mnie to bedzie szkodzilo dziecku w szybkiej asymilacji.
Więcej
1 rok 2 miesiąc temu - 1 rok 2 miesiąc temu #2048 przez Bdrozd
Odpowiedź:

Anonim napisał: Witam.

ktoś wie ?

Przyjechałaś do Norwegii to po co Tobie polskie przedszkole ? chcesz dzieciaka asymilować by miało łatwiej w życiu, czy chcesz kontynuować Polska mentalność i hamować asymilacje dziecka ? Nawet nie masz pojęcia o Norwegii mimo iż już szukasz. We wniosku wpisujesz trzy najbliżej położone przedszkola. Miejsce dostaniesz w tym gdzie będzie wolne miejsce w danej grupie wiekowej. Przez pierwsze trzy dni chodzisz z dzieckiem ale każdego dnia jesteś trochę krócej. W razie konieczności dzwonią do ciebie.
Wybij se ze łba te polskei przedszkole. Tu sie liczy dobro dziecka, ktore z chwilą przyjazdu do Norwegii nalezy do królestwa Norwegii :D
  • Papież
  • Papież Avatar Autor
1 rok 2 miesiąc temu #2050 przez Papież
Odpowiedź:

Anonim napisał: Witam.

ktoś wie ?

Trzeba być januszem, żeby jechać za granicę żeby robić dziecku krzywdę szukając polskiego przedszkola. Żeby się nie asymilowało, uczyło kato-nienawiści, czy bajek o tym, że Wojtyła był dobry?
  • hehe
  • hehe Avatar Autor
1 rok 2 miesiąc temu #2055 przez hehe
Odpowiedź:
o właśnie dobrze napisane. a Propos papieża.

Pytanie:

Jak miała na imię żona Jana Pawła II ?
  • Papież
  • Papież Avatar Autor
1 rok 2 miesiąc temu #2058 przez Papież
Odpowiedź:

hehe napisał: o właśnie dobrze napisane. a Propos papieża.

Pytanie:

Jak miała na imię żona Jana Pawła II ?

Żony zarejestrowanej to chyba nie miał. Chodzi ci o kochankę?
  • Kriss
  • Kriss Avatar Autor
1 rok 2 miesiąc temu #2060 przez Kriss
Odpowiedź:
Panowie. chyba pomyliliście strony internetowe. Po co mieszacie takie tematy z forum o Norwegii ?
Gdzie jest admin ?
Więcej
1 tydzień 5 dni temu #2386 przez RopiKamil
Odpowiedź:
Troche nie rozumiem niecheci do samego pomyslu polskiego przedszkola , Polskie w mniemamniu chyba niektorych tutaj uzytjownikow zanczy zle, lub gorsze - szczerze, zyczylbym sobie, aby w Norge byly przedszkola do jakiego mialem zwyczaj puszczac swoje dzieci. Strasznie mnie boli ten antypolonizm emigracyjny - nie zebym uogolnial, absolutnie nie mam zamiaru urągąć wielu tutaj uzytkownikom, ale mam też wrażenie, że wielu jest takich, którzy winią za swoją emigracje, to jak jest w Polsce.