reklama w norwegii

× Firma w Norwegii.

LocalMarket.no - specjalisci, produkty i uslugi w Norwegii

• Ukasz K€k€
  • Ukasz K€k€ Avatar Autor
6 miesiąc 4 tygodni temu #1853 przez Ukasz K€k€
Nowy post na forum o Norwegii.
Witam

Pragne przedstawic moj najnowszy projekt ktorym to zamierzam podbic Norwegie.
Otorz zlecilem przygotowanie nowoczesnego portalu jak ten pod adresem internetowym www.localmarket.no
Jest to portal ktory bedzie zawieral baze / spis specjalistow, produktow i uslug dla Polakow w Norwegii
By dodac wpis do mojego katalogu zmuszony jestem pobrac niewielka oplate.
Zachecam goraco polakow mieszkajacych w norwegii kturzy maja firmy, swiadcza uslugi, sprzedaja produkty by umieszczali takie informacje na moim portalu LOCALMARKET

p.s

Oferuje najlepsze ubezpieczenia w Norwegii
Więcej
4 miesiąc 2 tygodni temu #1884 przez Bdrozd
Odpowiedź:

Ukasz K€k€ napisał: Witam

Oferuje najlepsze ubezpieczenia w Norwegii

Ci sie chyba we łbie popi3rdoliło, Ty? :lol:
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 miesiąc 2 tygodni temu #1888 przez Anonim
Odpowiedź:
Może Ty masz najlepsze ubezpieczenia, ale j bałbym się powierzyć Tobie wnioski do wypełnienia, szczególnie po norwesku, Ty przzecież w ojczystym (polskim) 'byki' walisz oczywiście jeżeli to Twój ojczysty;)
  • Userneta
  • Userneta Avatar Autor
4 miesiąc 5 dni temu - 4 miesiąc 5 dni temu #1892 przez Userneta
Odpowiedź:
No wypadaloby zabezpieczyc strone w certyfikat szyfrowania danych SSL bo jak na chwile obecna to taka niezabezpieczona strona z informacja w przegladarce ze ''nie podawaj zadnych poufnych informacji takich jak karty, hasla itp...'' odstrasza.

Załączniki:
  • Tomasz
  • Tomasz Avatar Autor
3 miesiąc 3 tygodni temu #1894 przez Tomasz
Odpowiedź:
Korzystalem dzisiaj ze strony i otrzymalem 3 swietne oferty dotyczace ksiegowosci i adwokatow. Za zadna z ofert nie zaplacilem.
Jest wersja angielska i odziwo jak na polski portal nawet bezblednie przetlumaczona. Certyfikat SSL dziala.

Polecam zapoznac sie z oferta. Naprawde bardzo fajny pomysl kibicuje i polecam.

Byc moze trwaly prace nad zmianami na stronie dlatego certyfikat byl nie widoczny, ale jak widac w zalczniku dane sa chronione.
Załączniki:
  • SEOCentro
  • SEOCentro Avatar Autor
3 miesiąc 3 tygodni temu - 3 miesiąc 3 tygodni temu #1897 przez SEOCentro
Odpowiedź:
hmmmm ....

Zainteresowal mnie ten temat braku certyfikatu zabezpieczającego dane (SSL) na serwerze localmarket.no.
Postanowilem obczaić czy to prawda - bo biorąc pod uwage to, że firma ta zajmuje się świadczeniem usług finansowych to tym bardziej powinna wrażliwe dane użytkownikow zabezpieczyc takim certyfikatem, i to od momentu wprowadzenia produktu / uslugi na rynek. Myślałem ze tak było, ale sie myliłem.

Google nie da sie oszukac :)

Na podstawie danych dostępnych publicznie w narzędziu internetowym jakim jest Wayback Machine, można wysunąć wniosek, że firma Sjølyst Investor AS czy jak tam, ze brak bylo zapezpieczonej jej strony internetowej localmarket.no

Swiadcza o tym wyniki zawierajace zaindeksowane adresy URL z przedrostekiem ''http://''. - co wlasnie mozemy zaobserowwac we wspomnianeym wyzej narzedziu internetowym.

Gdyby strona byla zapezpieczona poprzez certyfikat wowczas adres URL do takiej bezpieczenej strony ma przedrostek ''https://''

Po przeszukaniu zaindeksowanych zasobow GOOGLE widać, że jeszce do konca lutego lutego 2018 brak bylo zabezpieczen.

Widać, że dopiero teraz zabezpieczyli strone - co widać. Ma ona teraz adres localmarket.no - Lepiej późno niż wcale, jak to mówią.
Ciekawe tylko ile użytkowników korzystając z tej strony, naraziło się na niebezpieczeństwo związane z brakiem zabezpieczeń, lub co gorsza zostaly im wykradzione dane?
Patrząc na te strona mam jedynie tylko nadzieje, ze z powodu braku zainteresowania takim tworem jak localmarket.no nikt nie korzystal i nikt sie nie narazil na nic, po za przedmówcą ;)

Ciekawi mnie czy ta norweska firma Sjølyst Investor AS czy jak tam, ktora prowadzi ten projekt, czy ona ma świadomość wpływu wprowadzenia certyfikatu SSL w działąjącym już i indeksujacym się od jakiegoś czasu projekcie i jakie prace z tym tematem związane należy podjąć.
Załączniki:
Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #1908 przez Tomek
Odpowiedź:
O łukaszu i Sjølyst Investors AS już było głośno. To ten typ co sobie sam opinie w internecie wystawia :silly:

norwegia1.pl/wiadomosci/89-sjolyst-investors-as-lukasza-kedz...go-w-norwegii-postepuje-nielegalnie.html
Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #1917 przez Tomasz Wielkisz
Odpowiedź:
datatilsynet ?
Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu - 1 miesiąc 3 tygodni temu #1993 przez Tomasz Wielkisz
Odpowiedź:
Ta firma Sjølyst Investors AS to jakiś krzak ?

''Ragulaminu, powinienieś, opuscić, trzciej, zoastała, dokłanie, przczytana, zaakcpetowane, wnioskow, poprosic, organa, zarządzamiem, niekotre, przekauzjac, upewnienić, " - takie oto kwiatki językowe można przeczytać w POLITYCE PRYWATNOŚCI firmy Sjølyst Investors AS & Sjølyst Finans AS z siedzibą w Oslo, mieszczące się przy Karenslyst alle 4, 0278 Oslo zarejestrowane w rejestrze przedsiębiorstw Brønnøysundregistrene o numerze 917778701, telefon:+47 90364496, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. i NIC Media & Technology LTD z siedzibą w Londynie

Wrzucam poglądowy screen ze strony localmarket.no/web/polityka-prywatnosci i nie jest to fake!

Reasumując, mam nieodparte wrażenie, że ten Pan Łukasz Jakubov Kędzierski, który pozycjonuje się w Norwegii na inteligenta, który to pozjadał wszystkie rozumy, kpi sobie z rodaków. Tą stroną bublem robi przypał sobie, ale i nie tylko sobie, bo jeszcze swoim wspólnikom / udziałowcom Sjølyst Investor AS.

Korzystalem dzisiaj ze strony i otrzymalem 3 swietne oferty dotyczace ksiegowosci i adwokatow. Za zadna z ofert nie zaplacilem.
Jest wersja angielska i odziwo jak na polski portal nawet bezblednie przetlumaczona. Certyfikat SSL dziala.

Mam też wrażenie, że przedmówca który to pisał jest niepełnosprawny umysłowo - czyli może stanowi target do którego próbuje dotrzeć Łukasz Jakubow Kędzierski i Sjølyst Investor AS za pomocą swojej strony www.localmarket.no ?

Ode mnie bardzo zła opinia leci dla tej firmy. Wstyd !!! i co najmniej podejrzana firma.

Może to jest do prania brudnych pieniędzy ?
Załączniki:
  • Stpn
  • Stpn Avatar Autor
1 miesiąc 3 tygodni temu #1994 przez Stpn
Odpowiedź:
Na kolanie pisany ten regulamin i nie przeredagowany. Z błędami prawnymi i kruczkami.
Ale ja chciałem w zasadzie napisać ostrzeżenie, że u Kędzierskiego moja znajoma wykupiła ubezpieczenie samochodu svar za ponad 8000 NOK rocznie przy 12.000 km limit kilometrów gdzie w Gjensidige ja mam ubezpieczone podobnej klasy auto z tego samego rocznika w ofercie delkasko z limitem kilometrów 20.000 za 5600 NOK. A mamy tylko 10% różnicy w przysługjących zniżkach.

Nie polecam tego człowieka bo ewidentnie zdziera hajs z Polaków, którzy nie znają języka.