× Firma w Norwegii.

Hello, i Love You Social Media Agency Rafal Gawel - vurdering

Więcej
1 miesiąc 1 tydzień temu - 3 tygodni 6 dni temu #2229 przez Portal Norwegia1.pl
Odpowiedź:
Hei hei
Ifølge Rafal Gawel facebook profiler, han har søkt om asylum i Norge. Politisk asylum  men jeg synes at det er "bulshit" 

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • rwd
  • rwd Avatar Autor
4 tygodni 23 godzin temu #2242 przez rwd
Odpowiedź:
Rafał Gaweł , co-founder of the Centre for Monitoring Racist and Xenophobic Behaviours applied for political #asylum in #Norway following a sentence of two years for financial crimes .

https://polandin.com/42267486/wanted-antiracism-activist-applied-for-asylum-in-norway
https://twitter.com/Polandin_com/status/1118976436726042624
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
3 tygodni 5 dni temu #2251 przez Anonim
Odpowiedź:
europejski list gończy ENA został już wystawiony. Co oznacza, że Rafał Gaweł w każdej chwili może znaleźć się w kraju, choć świat może oglądać wówczas mało wyraźnie, bo przez karaty.
  • Punk is Dead
  • Punk is Dead Avatar Autor
3 tygodni 5 dni temu #2252 przez Punk is Dead
Odpowiedź:
Jak ustaliła redakcja Norwegia1, prokuratura w Białymstoku prowadzi jeszcze kolejne śledztwa przeciwko Gawłowi. Śledztwo PO I Ds. 5.2016 dotyczy podrobienia kilkudziesięciu dokumentów, dokonaniu szeregu wyłudzeń i usiłowań wyłudzeń, a także udaremnienia zaspokojenia należności wierzycieli, które to czyny miały miejsce w związku z działalnością Stowarzyszenia Teatralnego Dom na Młynowej ''Teatr Trzyrzecze'' z siedzibą w Warszawie oraz innych podmiotów gospodarczych.

źródło> https://www.norwegia1.pl/wiadomosci/166-europejski-list-gonczy-ena-za-rafalem-gawlem-wystawiony.html
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
3 tygodni 1 dzień temu #2254 przez Anonim
Odpowiedź:
Rafał Gaweł oszust i kłamca!Wywiadu w norweskim radio gdzie Rafał Gaweł mówi że wałczył w opozycji antykomunistycznej i był w latach osiemdziesiątych wielokrotnie zatrzymywany przez SB
A teraz najlepsze Rafał Gaweł rocznik 1974 w momencie ogłoszenia stanu wojennego miał 7 lat!
  • tyr
  • tyr Avatar Autor
3 tygodni 17 godzin temu #2257 przez tyr
Odpowiedź:
Radio Wataha to nie radio tylko porażka. Takie glupoty tam leca ze nie warto tego sluchac. Muzyka z ich playlisty to kilkanascie 30-40 letnich kawalkow którymi ludzie już rzygają dalej niż widzą.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
2 tygodni 6 dni temu #2258 przez Anonim
Odpowiedź:
RafałGaweł twierdzi, że będąc dzieckiem był represjonowany przez… Służby Bezpieczeństwa. Kto wie? Może ojciec był esbekiem i regularnie lał chlopaka pasem? Stąd całe zamieszanie.
  • Matukanis
  • Matukanis Avatar Autor
2 tygodni 6 dni temu #2259 przez Matukanis
Odpowiedź:
Do mnie Rafał Gaweł pisał dialog ze mną na facebooku, bardzo chciałbym Wam pokazać co pisał, ale nie wiem jak wrzucić tutaj dialog oraz czy mogę to zrobić. Groził mi pozwami, i pisał, że dużo o mnie wie od jakiegoś Karola. W mojej ocenie ten gość może powinien się leczyć psychiatrycznie w jakimś zakładzie zamkniętym.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
2 tygodni 5 dni temu #2263 przez Anonim
Odpowiedź:
Rafał Gaweł poszukiwany przez policje
Załączniki:
  • Obiektywny
  • Obiektywny Avatar Autor
2 tygodni 2 dni temu #2268 przez Obiektywny
Odpowiedź:
Nie rozumiem tej jatki. Naraził się prokuratorom to go zalatwili.