× Firma w Norwegii.

Hello, i Love You Social Media Agency Rafal Gawel - vurdering

• Anonim
  • Anonim Avatar Autor
5 miesiąc 3 tygodni temu #2501 przez Anonim
Odpowiedź:
Fajnie, należało im się. Takie Fake newsy produkowali i pomawiali ze w końcu sąd musiał decydować. Może następnym razem się zastanowią 
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
5 miesiąc 2 tygodni temu #2518 przez Anonim
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 miesiąc 4 tygodni temu #2849 przez Anonim
Odpowiedź:
ta menda dostala obywatelstwo norweskie 
  • ciekawski
  • ciekawski Avatar Autor
1 miesiąc 4 tygodni temu #2851 przez ciekawski
Odpowiedź:
ta, akurat
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 miesiąc 4 tygodni temu #2852 przez Anonim
Więcej
1 miesiąc 4 tygodni temu #2853 przez Redaktor Norwegia1
Odpowiedź:

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 miesiąc 4 tygodni temu #2854 przez Anonim
Odpowiedź:
Kochani! Unikat! Biały kruk! To podobno jedyny film z Rafałem Gawłem, pod którym nie ma numeru konta” 

Wielokrotnie jestem nazywany lewakiem na przykład i zarzuca mi się, że jestem osobą o skrajnie lewicowych poglądach – opowiadał w polonijnym radiu w Norwegii Rafał Gaweł. – Przy czym ja po pierwsze pochodzę z rodziny… Mój pradziadek był ułanem, mój dziadek był w AK. Ja działałem w opozycji antykomunistycznej w latach osiemdziesiątych. Byłem zatrzymywany przez SB. 

Dzielny kilkulatek z tego Rafała Gawła, który już jako dorosły, bohatersko ewakuował się do Norwegii zanim został doprowadzony do więzienia celem odbycia orzeczonej przez sąd kary. Ale już jako kilkulatek dzielnie stawiał opór reżymowi komunistycznemu, o czym opowiadał w polonijnym radiu w Norwegii.Czy jest granica śmieszności, która jest nieprzekraczalna dla Rafała Gawła? Patrząc na jego poczynania, wydaje się, że takie granice raczej nie istnieją. Z każdym publicznym wystąpieniem skazany za oszustwa i wyłudzenia były szef Teatru TrzyRzecze oraz współzałożyciel Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, ośmiesza się coraz bardziej. Ostatnio internauci odnaleźli nagranie – zresztą zamieszczone na profilu facebookowym o nazwie „Rafał Gaweł”, z którym ponoć nie ma on sam nic wspólnego – w jakim Rafał Gaweł opowiada jak to był zatrzymywany w latach 80-tych przez SB.

Słuchając takich słów, jakie padły na antenie polonijnego radia, człowiek już mógł w zasadzie tylko czekać, aż dowie się, że nawet z samym Lechem Wałęsą Gaweł komunę obalał. Dlaczego? Dlatego, że w momencie wybuchu stanu wojennego w Polsce Rafał Gaweł miał aż całe 8 lat. Jednak już w tym wieku, albo i nieco później był zatrzymywany przez SB. A skoro był, to raczej wie co to więzienie. Nie wiemy, czy SB miała zgodę rodziców Rafała Gawła do jego zatrzymania i co takiego groźnego może robić kilkulatek dla upadku systemu komunistycznego w Polsce? W każdym razie, w 1989 roku, kiedy w Polsce nastąpiły zmiany ustrojowe, Rafał Gaweł miał 16 lat. Urodził się w czerwcu, w 1973 roku w Węgorzewie, czego nie odnotowały polskie encyklopedie, ani wikipedia, choć powinny z uwagi na bohaterskie czyny kilkulatka, który walczył z komuną.
https://ddb24.pl/artykul/rafal-gawel-musialby/670134
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 miesiąc 4 tygodni temu #2855 przez Anonim
Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #2856 przez Redaktor Norwegia1
Odpowiedź:
fakt jest taki, że już w 2019 roku 1 listopada weszła w Norwegii w życie umowa o aresztowaniu między Norwegią a UE. Nowy system oznacza, że ​​obywatele Norwegii będą mogli zostać przekazani państwom UE.

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 miesiąc 3 tygodni temu #2857 przez Anonim
Odpowiedź:
taojciec  byl w AK   ale Africa korps
ao mamusi w PZPR to nie wspomnial