Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

• GoogleBOT
  • GoogleBOT Avatar Autor
2 miesiąc 1 tydzień temu #2084 przez GoogleBOT
Nowy post na forum o Norwegii.
fy fæn dałem się nabrać. Wchodzę na stronę  www.mojanorwegia.pl/ patrzę 1 NOK = 0.4426 PLN

to jest dobry kurs korony norweskiej to se myślę, że se przewalutuje trochę grosza i wciskam przycisk ''wymień teraz''. Klikam.
Przenosi mnie do adresu  mojanorwegia.pl/waznatresc/id,995 tam muszę zaakceptować warunki po czym przenosi mnie do Kantor wymiany walut TREJDOO.com 

i kurs korony norweskiej wcale nie jest jak na stronie mojanorwegia tylko dużo niższy, bo NOK/PLN 0.4391. 

Nie dałem się nabrać, ale poczułem się, że ktoś chciał mnie wy^^^^ć. !!!
Załączniki:
Więcej
2 miesiąc 3 dni temu #2087 przez Bdrozd
Odpowiedź:
No to dałeś się wydymać.  Nie ty pierwszy i nie Ty ostatni.
A coś Ci napisze jako ciekawostkę, że strona mojanorwegia.pl jest powiązana z firmą MULTINOR która to ma ''opinię oszustów'' w internecie a szczególnie na facebooku. Może się nawet wydawać, że pracują tam eksperci od robienia ludzi w wała. Biorą kosmiczne pieniądze, za coś co można mieć kilkoma kliknięciami myszki. A jest też wiary ludowej niezadowolonej sporo.
poczytaj sobie  www.norwegia1.pl/forum/podatki-w-norwegii/1248-multi-nor-opinie.html

mojanorwegia to był kant użytkowników od samego początku istnienia portalu mojanorwegia.pl.
Ich strona oparta o CMS Joomla i mięli zainstalowany dodatek do Joomla, który symulował użytkowników. Takie dodatki można znaleźć tutaj. extensions.joomla.org/tags/fake-data/
No i na początku ich ekspansji internetowej lata temu, mogłeś sobie myśleć, że tam jest w uj ludzi zarejestrowanych na tej stronie. Takie mylne złudzenie abyś i Ty założył tam konto. I tak ludzie byli na początku robieni w uja. Potem jak ludzi zaczęło przybywać, zaimplementowano do strony logowanie za pomocą FB, GOOGLE, czy NK.  Jednym przyciskiem zakładałeś konto. Oczywiście nikt raczej nie czytał regulaminów w których jest wzmianka, że Twoje dane i lista znajomych zostanie wykorzystana przez administratora mojanorwegia.pl.  No i zaczęło się spamowanie na skrzynki znajomych, znajomych itd itp. ludzie nieświadomi klikali i z głupoty, niewiedzy, nieogarnięcia oddawali swe dane personalne, adresy e-mail. A oni to wykorzystali umiejętnie. 

Dlatego teraz se mogą pisać że mają setki tysiecy uzytkownikow.   

Tak na serio to ludzie przypał tam konto mieć. 
Nie dość że jednym klikiem myszki założysz tam konto to jeszcze wszystkie Twoje zdjęcia zostaną zaimportowane do mojejnorwegii.pl i każdy wtedy może sobie je oglądać.
Załączniki:
Więcej
1 miesiąc 4 tygodni temu #2091 przez Tomasz Wielkisz
Odpowiedź:
Ale zauważ, że w tym biznesie to jest normalka.
  • Beka
  • Beka Avatar Autor
1 miesiąc 2 tygodni temu #2108 przez Beka
Odpowiedź:
Mi jest szkoda tych nieświadomych użytkowników którzy jednym kliknięciem myszki pobawili się prywatności i ich zdjęcia walają się na serwerach mojanorwegia.pl i na stronce.

''

''
Załączniki:
  • Bażant Norweski
  • Bażant Norweski Avatar Autor
1 miesiąc 2 tygodni temu #2109 przez Bażant Norweski
Odpowiedź:
umknął Wam fakt, że mojanorwegia wykorzystywała jeszcze listy znajomych i ich adresy email i do znajomych znajomych też słali spam zachęcający do odwiedzania stronki na której są same mylne informacje i reklama tej podjerzanej firmy MULTINOR
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 miesiąc 1 tydzień temu #2110 przez Anonim
Odpowiedź:
A jakie babole jezykowe
Załączniki: