Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

• Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 tydzień 3 dni temu #2334 przez Anonim
Odpowiedź:
A co to da. Przecież podobno mojanoregia pomaga przestępcy Rafałowi Gawłowi
Więcej
1 tydzień 3 dni temu - 1 tydzień 3 dni temu #2335 przez Bdrozd
Odpowiedź:
 Tu w portalu Norwegia1.pl ktoś pisał w komentarzu, że moja norwegia pomaga temu przestępcy Rafałowi Gawłowi i nawet podane zostało imie i nazwisko osoby powiązanej z mojanorwegia która to Gawłowi pomaga rzekomo. 
Wpłynęło też pismo do redakcji norwegia1 od tej osoby powiązanej z mojanorwegia, aby usunąć te informacje z portalu Norwegia1.pl.

Ewidentnie mają coś chyba na sumieniu i nie chcą aby opinia publiczna się o tym dowiedziała.  
Powołali się na przepisy RODO.... no i mieli racje. Przepisy RODO nie pozwalają na publikowanie danych personalnych.
Ale jak ktoś chce, to się dowie kto z mojanorwegia pomaga przestępcy Rafałowi Gawłowi. Za tem na nic zgłaszanie tej antypolskiej strony mojanorwegia do Ośrodka Monitorowania Zachowań Ksenofobicznych i Faszystowskich czy ki chooj to się zwie, bo ośrodek ten jak i portal mojanorwegia.pl to moim zdaniem wspierdające się jedno wielki antypolskie szambo.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 tydzień 2 dni temu #2337 przez Anonim
Odpowiedź:
jak na nic zglaszanie   zapchac im skrzynki spamem zglaszac wszystkie lewackie strony jak wiocha pl demotywatory  krytykapolityczna gazeta wybiorcza 
Więcej
1 tydzień 1 dzień temu - 1 tydzień 1 dzień temu #2343 przez Portal Norwegia1.pl
Odpowiedź:
To trzebaby to robic jakims automatem, zeby to mialo sens.

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
3 dni 10 godzin temu #2354 przez Anonim
Odpowiedź:
wyjatkowo antypolski portal 
dostalem tam bana za zdjecie dziewczyny 
Załączniki: