Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

• goj fra oszlo
  • goj fra oszlo Avatar Autor
6 miesiąc 4 tygodni temu #2410 przez goj fra oszlo
Odpowiedź:
a po co wchodzic na ten nazistowski portal .Oni juz oficjalnie swastyke promuja na swoich stronach 
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
6 miesiąc 3 tygodni temu #2412 przez Anonim
Odpowiedź:

Portal Norwegia1.pl napisał: Jak nie wolno? Pisz. Ale pamiętaj że ja jestem jako admin zobowiązany do przestrzegania prawa. 

Się okazuje, że kto nie chce oddać Polski żydom jest antysemitą i trollem. Pariotą jest ten kto kocha żydów i nie ma polskich korzeni. Przed wyborami antypolskie siły łączą się razem. Żenada
  • mix
  • mix Avatar Autor
6 miesiąc 2 tygodni temu #2413 przez mix
Odpowiedź:

Anonim napisał:

Portal Norwegia1.pl napisał: Jak nie wolno? Pisz. Ale pamiętaj że ja jestem jako admin zobowiązany do przestrzegania prawa. 

Się okazuje, że kto nie chce oddać Polski żydom jest antysemitą i trollem. Pariotą jest ten kto kocha żydów i nie ma polskich korzeni. Przed wyborami antypolskie siły łączą się razem. Żenada

Tak jest, bo Ty tak piszesz?
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
6 miesiąc 2 tygodni temu #2420 przez Anonim
Odpowiedź:
Żydzi są i byli największymi rasistami, więc bycie antysemitą jest obowiązkiem. Syjoniści nazywali swoich pobratymców ocalałych z Holocaustu "mydłem" i "niedopałkami".
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
6 miesiąc 1 tydzień temu #2421 przez Anonim
Odpowiedź:
Bierz połowę albo inne leki
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
6 miesiąc 1 tydzień temu #2422 przez Anonim
Odpowiedź:
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
6 miesiąc 1 tydzień temu #2426 przez Anonim
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
5 miesiąc 4 tygodni temu #2431 przez Anonim
Odpowiedź:
POLSKA NIEPODLEGŁA to jest antysemickie powiedzenie (chyba)
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
5 miesiąc 2 tygodni temu #2439 przez Anonim
Odpowiedź:

mix napisał:

Anonim napisał:

Tak jest, bo Ty tak piszesz?

Oto jest pytanie...Pytanie do wielkich tego świata...
Jak to możliwe że Żydów przed II wojną światową żyło 3,5 miliona, podczas wojny zgineło ich 6 milionów (zaznaczam zgineło) a rekompensaty z tytułu II wojny światowej odebrało 12 milionów (tych wymordowanych) Żydów???
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
5 miesiąc 2 tygodni temu #2440 przez Anonim
Odpowiedź:
ustawa do walki z antysemityzmem 672 H.R.672 - Combating European Anti-Semitism Act of 2017 www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/672/text w myśl tej ustawy - nowoczesnym antysemityzmem jest co następuje: 4B - głoszenie kłamliwych, odczłowieczających, demonizujących lub zawierających uprzedzenia twierdzeń na temat żydów, lub na temat potęgi żydów jako kolektywu, zwłaszcza lecz nie wyłącznie na temat mitu o światowym spisku żydowskim, na temat żydów kontrolujących media, gospodarkę, rządy lub inne instytucje społeczne 4C - oskarżanie żydów jako narodu o odpowiedzialność za prawdziwe lub wyimaginowane krzywdy popełnione przez żyda jako jednostkę lub ich grupę, państwo Izrael lub osobę niebędącą żydem. 4D - oskarżanie żydów jako narodu lub Izraela jako kraju o wymyślenie lub wyolbrzymianie holokaustu 4E - oskarżanie obywateli żydowskich o bycie bardziej lojalnym w stosunku do Izraela i rzekomych żydowskich przywilejów w skali światowej niż w stosunku do interesów kraju w którym mieszkają