Odpowiedz: Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

Piszesz jako gość. Nie będziesz mógł edytować ani usunąć posta.
Proszę wybrać Zaloguj lub Zarejestruj do przeskoku.
X

Historia tematu: Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)

• Anonim
1 tydzień 4 dni temu
Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

Niech się boją ludzie mówić i myśleć inaczej niż pozwolono, będzie się nimi "łatwo rządzić".

• Anonim
1 miesiąc 1 dzień temu

wyjatkowo antypolski portal 
dostalem tam bana za zdjecie dziewczyny 

Załączniki:

1 miesiąc 6 dni temu

To trzebaby to robic jakims automatem, zeby to mialo sens.

• Anonim
1 miesiąc 1 tydzień temu

jak na nic zglaszanie   zapchac im skrzynki spamem zglaszac wszystkie lewackie strony jak wiocha pl demotywatory  krytykapolityczna gazeta wybiorcza 

1 miesiąc 1 tydzień temu

Tu w portalu Norwegia1.pl ktoś pisał w komentarzu, że moja norwegia pomaga temu przestępcy Rafałowi Gawłowi i nawet podane zostało imie i nazwisko osoby powiązanej z mojanorwegia która to Gawłowi pomaga rzekomo. 
Wpłynęło też pismo do redakcji norwegia1 od tej osoby powiązanej z mojanorwegia, aby usunąć te informacje z portalu Norwegia1.pl.

Ewidentnie mają coś chyba na sumieniu i nie chcą aby opinia publiczna się o tym dowiedziała.  
Powołali się na przepisy RODO.... no i mieli racje. Przepisy RODO nie pozwalają na publikowanie danych personalnych.
Ale jak ktoś chce, to się dowie kto z mojanorwegia pomaga przestępcy Rafałowi Gawłowi. Za tem na nic zgłaszanie tej antypolskiej strony mojanorwegia do Ośrodka Monitorowania Zachowań Ksenofobicznych i Faszystowskich czy ki chooj to się zwie, bo ośrodek ten jak i portal mojanorwegia.pl to moim zdaniem wspierdające się jedno wielki antypolskie szambo.

• Anonim
1 miesiąc 1 tydzień temu

A co to da. Przecież podobno mojanoregia pomaga przestępcy Rafałowi Gawłowi