Forum o Norwegii

Odpowiedz: Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

Piszesz jako gość. Nie będziesz mógł edytować ani usunąć posta.
Proszę wybrać Zaloguj lub Zarejestruj do przeskoku.
X

Historia tematu: Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)

  • Anonim
  •  Avatar
2 lata 11 miesiąc temu
Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

portal mojanorwegia.pl  celebruje  urodziny Hitlera www.mojanorwegia.pl/forum/view/5/nasze-sprawy/497305/rocznica.html#497305

  • Kamila
  •  Avatar
3 lata 2 dni temu
Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

Hej,

Widzieliście najnowszy kurs korony norweskiej ?

Obecnie jest po 0,4564 zł, a muszę dużo jej kupić na wyjazd. Myślicie, że może mocno spaść w nadchodzących tygodniach czy nie za bardzo?

Dzięki!

  • Analityk internetowy
  •  Avatar
4 lata 2 miesiąc temu
Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

Portal Mojanorwegia zmierza ku schyłkowi. Analiza statystyczna wskazuje, że facebook królem jest obecnie i tam społeczności skupiają się najliczniej. 
Mojanorwegia okroiła współprace z pseudodziennikarzynami lun pseudodziennikarzyny nie chcą sprzedawać portalowi swoich wypocin po glodowych stawkach.

Mojanorwegia jakąs dekadę temu zadebiutowala jako portal z ofertami pracy w Norwegii i tym przyciągała użytkowników - Polaków mających najdzieję na wyjazd do Norwegii do pracy, jednak w dzisiejszych czasach facebook is the king a na mojejnorwegii jest wiele podejrzanych ofert pracy, słuchać też było głosy ''wydymanych'' którzy pojechali do pracy do Norwegii dzięki mojanorwegia i ostali się bez kasy za setki przepracowanych godzin.

  • Redaktor Norwegia1
  • Redaktor Norwegia1 Avatar
4 lata 2 miesiąc temu
Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

Bo logujecie sie lub zakladacie konta uzywajac przycisku logowania facebook.  Tego sie nie robi bo aplikacja ma dostep do Waszego konta.  

  • mojanorwegia przypal
  •  Avatar
4 lata 2 miesiąc temu
Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

Moj kolega tez trafil tam i wykorzystano jego zdjecia z facebooka.

cytat graficzny ''


''

Załączniki:

  • Emuli
  •  Avatar
4 lata 2 miesiąc temu
Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

Uwaga na mojanorwegia.pl tam kradną wyludzaja dane potem na ich podstawie brane są kredyty w koronach Norweskich o tym jak się nie dać w chuja zrobić I wysprzeglic się z danych osobowych było wczoraj w programie uwaga na tvn

Portal Norwegia1.pl

Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia