Forum o Norwegii

Mojanorwegia.pl - nie dałem się nabrać.

  • Bdrozd
  • Bdrozd Avatar
Więcej
4 lata 7 miesiąc temu - 4 lata 7 miesiąc temu #2335 przez Bdrozd
Odpowiedź:
 Tu w portalu Norwegia1.pl ktoś pisał w komentarzu, że moja norwegia pomaga temu przestępcy Rafałowi Gawłowi i nawet podane zostało imie i nazwisko osoby powiązanej z mojanorwegia która to Gawłowi pomaga rzekomo. 
Wpłynęło też pismo do redakcji norwegia1 od tej osoby powiązanej z mojanorwegia, aby usunąć te informacje z portalu Norwegia1.pl.

 Ewidentnie mają coś chyba na sumieniu i nie chcą aby opinia publiczna się o tym dowiedziała.  
Powołali się na przepisy RODO.... no i mieli racje. Przepisy RODO nie pozwalają na publikowanie danych personalnych.
Ale jak ktoś chce, to się dowie kto z mojanorwegia pomaga przestępcy Rafałowi Gawłowi. Za tem na nic zgłaszanie tej antypolskiej strony mojanorwegia do Ośrodka Monitorowania Zachowań Ksenofobicznych i Faszystowskich czy ki chooj to się zwie, bo ośrodek ten jak i portal mojanorwegia.pl to moim zdaniem wspierdające się jedno wielki antypolskie szambo.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2337 przez Anonim
Odpowiedź:
jak na nic zglaszanie   zapchac im skrzynki spamem zglaszac wszystkie lewackie strony jak wiocha pl demotywatory  krytykapolityczna gazeta wybiorcza 
  • Redaktor Norwegia1
  • Redaktor Norwegia1 Avatar
Więcej
4 lata 7 miesiąc temu - 4 lata 7 miesiąc temu #2343 przez Redaktor Norwegia1
Odpowiedź:
To trzebaby to robic jakims automatem, zeby to mialo sens.

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2354 przez Anonim
Odpowiedź:
wyjatkowo antypolski portal 
dostalem tam bana za zdjecie dziewczyny 
Załączniki:
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 6 miesiąc temu #2367 przez Anonim
Odpowiedź:
Niech się boją ludzie mówić i myśleć inaczej niż pozwolono, będzie się nimi "łatwo rządzić".
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 6 miesiąc temu #2377 przez Anonim
Odpowiedź:
Treści prezentowane na naszej stronie mogą czytać osoby w wieku 18+. Treści mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Przeglądając portal oświadczasz jednocześnie, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.  


ale o Zydach pisac nie wolno tak samo jak na  portalu moja norwegia lukasza chamery 
  • Redaktor Norwegia1
  • Redaktor Norwegia1 Avatar
Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #2394 przez Redaktor Norwegia1
Odpowiedź:
Jak nie wolno? Pisz. Ale pamiętaj że ja jestem jako admin zobowiązany do przestrzegania prawa. 

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 4 miesiąc temu #2409 przez Anonim
Odpowiedź:
te redaktorzyne z mn kradna tematy z naszego forum 
a ruch to tam nabijaja tylko 3 osoby 
  • goj fra oszlo
  • goj fra oszlo Avatar Autor
4 lata 4 miesiąc temu #2410 przez goj fra oszlo
Odpowiedź:
a po co wchodzic na ten nazistowski portal .Oni juz oficjalnie swastyke promuja na swoich stronach 
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 4 miesiąc temu #2412 przez Anonim
Odpowiedź:

Portal Norwegia1.pl napisał: Jak nie wolno? Pisz. Ale pamiętaj że ja jestem jako admin zobowiązany do przestrzegania prawa. 


Się okazuje, że kto nie chce oddać Polski żydom jest antysemitą i trollem. Pariotą jest ten kto kocha żydów i nie ma polskich korzeni. Przed wyborami antypolskie siły łączą się razem. Żenada
  • mix
  • mix Avatar Autor
4 lata 4 miesiąc temu #2413 przez mix
Odpowiedź:

Anonim napisał:

Portal Norwegia1.pl napisał: Jak nie wolno? Pisz. Ale pamiętaj że ja jestem jako admin zobowiązany do przestrzegania prawa. 


Się okazuje, że kto nie chce oddać Polski żydom jest antysemitą i trollem. Pariotą jest ten kto kocha żydów i nie ma polskich korzeni. Przed wyborami antypolskie siły łączą się razem. Żenada


Tak jest, bo Ty tak piszesz?
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 4 miesiąc temu #2420 przez Anonim
Odpowiedź:
Żydzi są i byli największymi rasistami, więc bycie antysemitą jest obowiązkiem. Syjoniści nazywali swoich pobratymców ocalałych z Holocaustu "mydłem" i "niedopałkami".
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 4 miesiąc temu #2421 przez Anonim
Odpowiedź:
Bierz połowę albo inne leki
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 4 miesiąc temu #2422 przez Anonim
Odpowiedź:
powied to ponad milionowi żydów
Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 4 miesiąc temu #2426 przez Anonim
Odpowiedź:

Portal Norwegia1.pl

Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia