Forum o Norwegii

Mowa Nienawiści

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2326 przez Anonim
Nowy post na forum o Norwegii.
"USA wants Poland to pay Israel for German crimes on Polish citizens

pomoc w norwegii tomek agent

  • mediator
  • mediator Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2327 przez mediator
Odpowiedź:
how do you know that ?  smels like bulshit
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2333 przez Anonim
Odpowiedź:

mediator napisał: how do you know that ?  smels like bulshit


Should who pay black people? Is Cohen a White name? I fully support Jews paying reparations to the slaves they bought and sold across the planet.
  • Bdrozd
  • Bdrozd Avatar
Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #2336 przez Bdrozd
Odpowiedź:
możecie pisać po Polsku?  To jest Polski Portal o Norwegii a nie anglojęzyczny.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2338 przez Anonim
Odpowiedź:
  • Gorge
  • Gorge Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2339 przez Gorge
Odpowiedź:
Nie lubiłem przedmiotu jakim była historia (jest zakłamana) co też mało na niej uważałem a w szkole średniej taki przedmiot jak historia miałem w I i II klasie Liceum Ekonomicznego na studiach wcale. Wiem, że Auschwitz to był obóz zagłady żydów. Był to obóz utworzony na terytorium Polski która to w tamtym czasie była okupowana przez nazistowskie Niemcy. Wiem, że w obozie tym ginęli masowo ludzie - zapewne różnych narodowości. Nie rozumiem o co w tym wątku chodzi i w tym filmie, na którym autor dziwi się, że obecnie w utworzonym muzeum w obozie w Auschwitz brak jest Polskich flag, że powiewa tylko flaga izraelska. Proszę mi wytłumaczyć o co tu chodzi co tu jest dziwnego ? i dlaczego miałaby tam powiewać Polska flaga
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2340 przez Anonim
Odpowiedź:
i ty dostales sie na studia chyba mature dostales za prosiaka  


  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2341 przez Anonim
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2344 przez Anonim
Odpowiedź:

Anonim napisał: i ty dostales sie na studia chyba mature dostales za prosiaka  



ta dostalem sie na studia ekonomiczne gdzie zupelnie nie potrzebna jest historia. I bardzo dobrze, ze jej sie nie uczylem, bo to zaklamane gowno jest, ktore nie prowadzi do niczego jak tylko do podzialow. 
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2347 przez Anonim
Odpowiedź:
Żyć bez wiary, bez dziedzictwa, którego się broni, bez podejmowania walki o prawdę, to nie żyć a wegetować- J. Frassati
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2348 przez Anonim
Odpowiedź:

Anonim napisał: Żyć bez wiary, bez dziedzictwa, którego się broni, bez podejmowania walki o prawdę, to nie żyć a wegetować- J. Frassati


co to za glupoty wypisuje sie na tym forumenie ?

żyć bez wiary ? - w co, kogo ?  Każdy żyjący w coś wierzy lub kogoś wierzy lub komuś wierzy, marginesem są Ci którzy w nic nie wierzą, nikomu nie wierzą lub w nikogo nie wierzą....
Każdy dorosły ma za sobą jakieś dzieciństwo to fakt. Kwestią indywidualną jest to, czy ktoś się wstydzi swego dzieciństwa, albo jest z niego dumny. Nic nam do tego.
Prawda jest zakłamana dlatego szkoda żywota by podejmować walkę o prawdę. Starzy mądrzy ludzie prawią, że prawda leży zawsze po środku.


 Co to kurwa za wynalazek ten J. Frassati ze do w google nawet nie ma ? to jakiś pojebaniec religijny ?
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2349 przez Anonim
Odpowiedź:
a ty co ideolog lgtb
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2350 przez Anonim
Odpowiedź:

Anonim napisał: a ty co ideolog lgtb


a kto lub co Ci tak sprało mózg, że myślisz że jak z pojebańców religijnych szydzę, to jestem związany z ideologią lgbt ? to jest małointeligentne co prezentujesz teraz...
  • hehe
  • hehe Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2352 przez hehe
Odpowiedź:
ale on pisał o dziedzictwie a nie o dzieciństwie hehe 
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
4 lata 7 miesiąc temu #2353 przez Anonim
Odpowiedź:

Anonim napisał:

Anonim napisał: a ty co ideolog lgtb


a kto lub co Ci tak sprało mózg, że myślisz że jak z pojebańców religijnych szydzę, to jestem związany z ideologią lgbt ? to jest małointeligentne co prezentujesz teraz...


ty jestes z tych  inteligentnych 

Portal Norwegia1.pl

Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia