Odpowiedz: Wybory w Polsce będą sfałszowane ?

Piszesz jako gość. Nie będziesz mógł edytować ani usunąć posta.
Proszę wybrać Zaloguj lub Zarejestruj do przeskoku.
X

Historia tematu: Wybory w Polsce będą sfałszowane ?

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)

 • Anonim
 • Avatar
2 miesiąc 1 tydzień temu
Wybory w Polsce będą sfałszowane ?

Czy Aleksandrów Kujawski leży w Polsce? Czy Polska to Aleksandrów Kujawski?

Pytania są od tyle zasadne, że Aleksandrów Kujawski rządzi się zupełnie innymi prawami, niż prawo przygotowywane przez partię rządzącą. W Aleksandrowie Kujawskim odbyły się  normalne  wybory na burmistrza miasta,


no ale to przyczolek opozycji im  wolno wiecej przeciez 

 • Anonim
 • Avatar
2 miesiąc 1 tydzień temu
Wybory w Polsce będą sfałszowane ?

a gdzie zakazalem pytac 
nie jestem lewakiem zeby cenzurowac innych ,czasy PO juz minely i nie wroca wiecej   teraz kazdy moze pytac 
a wlam do skrzynki zglaszac na policje  i z protokolem  uniewaznia taka karte 

2 miesiąc 2 tygodni temu
Wybory w Polsce będą sfałszowane ?

Ale proszę zauważyć że to jest forum dyskusyjne a nie żaden artykuł. Więc Twoja teoria nie ma tutaj znaczenia.
Ktoś pyta, czy wybory w Polsce będą sfałszowane i ma do tego prawo.
Ktoś komu się wydaje, ze wybory w Polsce mogą być sfałszowane może odpowiedzieć np. - Tak!, wybory w Polsce mogą być sfałszowane bo np. zamiast przeprowadzić je bazując na profilu zaufanym, to głosy będą składane do skrzynek pocztowych z pogiętymi lub powyłamywanymi drzwiczkami, a to jest już bardzo łatwa furtka do ich sfałszowania., ponieważ w Polsce na klatkach schodowych jest bardzo dużo pouszkadzanych skrzynek na listy, do których w bardzo łatwy sposób może mieć dostęp ktoś niepowołany.

 • Anonim
 • Avatar
2 miesiąc 2 tygodni temu
Wybory w Polsce będą sfałszowane ?

Prawo nagłówków Betteridge’a
Prawo nagłówków Betteridge’a – reguła, zgodnie z którą na każdy nagłówek prasowy kończący się znakiem zapytania można odpowiedzieć „nie”.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_nag%C5%82%C3%B3wk%C3%B3w_Betteridge%E2%80%99a

Ta historia doskonale ilustruje moją tezę, że na każdy nagłówek kończący się znakiem zapytania można odpowiedzieć „nie”. Powodem, dla którego dziennikarze stosują takie nagłówki, jest ich świadomość, że dana opowieść to prawdopodobnie bzdura i nie ma pokrycia w źródłach ani faktach, ale mimo to chcą, by się ukazała.

Jeśli nagłówek zadaje pytanie, spróbuj odpowiedzieć „nie”. Czy to prawdziwa twarz młodych Brytyjczyków? (rozsądny czytelnik odpowie: nie). Czy znaleźliśmy lekarstwo na  AIDS ? (nie, inaczej nie stawialibyście znaku zapytania). Czy ten plan stanie się kluczem do zawarcia pokoju? (prawdopodobnie nie). Nagłówek kończący się znakiem zapytania oznacza, że w ogromnej większości przypadków historia jest tendencyjna lub wyolbrzymiona. Często jest to przerażająca wiadomość albo próba  nobilitacji  zwyczajnego i szablonowego kawałka raportu do rangi narodowej kontrowersji, a najchętniej do rangi narodowej paniki. Dla dziennikarza zajętego polowaniem na prawdziwe informacje znak zapytania oznacza: „nie kłopocz się za bardzo czytaniem tego”.

 • Anonim
 • Avatar
2 miesiąc 2 tygodni temu
Wybory w Polsce będą sfałszowane ?

Zastanawiam się z jakiego powodu władza w Polsce nie chce aby wybory odbyły się za pomocą profilu zaufanego przez internet ?