Forum o Norwegii

co to za szc***** GRZEGORZ SOKOL frilanser wysyla klamliwe artkuly do zachodnich gazet

• Anonim
  • Anonim Avatar Autor
7 miesiąc 1 tydzień temu #3312 przez Anonim

pomoc w norwegii tomek agent

• Anonim
  • Anonim Avatar Autor
7 miesiąc 1 tydzień temu #3311 przez Anonim
Odpowiedź:
Jeden agent w tą czy we wtą. Co to za różnica. W Polsce przy okrągłym stole ustalili , my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych. I tak jest do dziś. Grają przed małointeligentnymi, że się kłócą, że mają inne cele. Cel jest jeden, łupić naród Polski ile wlezie. Agentura w Polsce rządzi i ludobójcy.
Najlepiej wyjechać z tego chorego kraju jak najdalej.
My, kórzy wyjechaliśmy, dzięki przeróżnym dziennikarzon mamy jedynie okazje dzięki nim zobaczyć że prawda wcale nie musi być taka jak ją ukazują w TVP Info.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
7 miesiąc 1 tydzień temu #3310 przez Anonim
Odpowiedź:

www.facebook.com/WlodekCiejkaTV/videos/575464420321853/

Bartosz Kramek współpracownik lub agent rosyjskich służb specjalnych dzięki swojej szerokiej aktywności w PL,niebawem może zostać politykiem z list KO.Wszystko zmierza w tę stronę. A wtedy będzie zasiadał w różnych komisjach i będzie go chronił immunitet.Dywersant posłem. Zabawne
  • Xxyz
  • Xxyz Avatar Autor
7 miesiąc 1 tydzień temu #3309 przez Xxyz
Odpowiedź:
Mojej partnerki ojciec jest saperem, stacjonują w Orzyszu. Wioski i miasta przygraniczne wyglądają jakby wojna była blisko. Sytuacja jest bardzo poważna a my jesteśmy w chwili obecnej na bardzo słabej pozycji.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
7 miesiąc 1 tydzień temu #3308 przez Anonim
Więcej
7 miesiąc 1 tydzień temu #3307 przez Redaktor Norwegia1
Odpowiedź:

Nie da się załączników dodawać poprawcie to
Dzięki, poprawiłem :)

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
7 miesiąc 1 tydzień temu - 7 miesiąc 1 tydzień temu #3305 przez Anonim
Odpowiedź:

Proszę o spokój i nie używanie zbyt pochopnie bluzgów i epitetów. Można rozmawiać merytorycznie, bez epitetów, o co proszę.
Kolejne ostrzeżenia będą takie, że ich nie będzie a IP zostanie zbanowane, a chyba nie o to rozmówcom chodzi.
Autor posta mógłby się wysilić i dopisać co mu tam nie pasuje w pracy dziennikarza Grzegorza

ten to bana powinien dostac od reki

A ty prawacki szmatlawcu co tutaj robisz? Won do swojej pislandii, maske na morde naloz i nie bulgocz ze inflacja prawie 10%

• Anonim
  • Anonim Avatar Autor
7 miesiąc 1 tydzień temu #3304 przez Anonim
Odpowiedź:
na nowym osiedlu w Bielsku-Białej
a to bylo muzulmanskie osiedle
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
7 miesiąc 2 tygodni temu - 7 miesiąc 2 tygodni temu #3303 przez Anonim
Odpowiedź:

Może przynieść takie same skutki jak narracja, że każdy muzułmanin to terrorysta.
a komu to ostatnio Polacy leb obcieli albo cos wysadzili

A no wysadzają bloki, kamienice, np. z dwa miesiące temu w Ełku poszedł po imprezie nawalony do domu i wstawił coś do gotowania. i poszedł spać. Wysadziło butle z gazem. Szczęście że nikt nie zginął. Dwa mieszkania zniszczone.
Bankomaty są popularne w Polsce i je się wysadza kilka razy w roku średnio jakieś bankomaty są wysadzane

uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/bielsko-biala-mateusz-h-wysadzil-nowo-wybudowany-blok,342129.html
Sąd i prokuratura są pewni, że to Mateusz H. trzy lata temu wysadził w powietrze blok, na nowym osiedlu w Bielsku-Białej
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
7 miesiąc 2 tygodni temu #3302 przez Anonim
Odpowiedź:
Ostatnia mi znana historia z Polski to z wrzesnia tego roku

"Wyglądało jakby chciał jej odciąć głowę", jeszcze zrobil to przy dzieciach. Pan Maciej Dz.

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-09-08/podcial-zonie-gardlo-...e-pod-pociag-dzieci-potrzebuja-wsparcia/

Codziennie Polskie media donoszą o tym jak chrześcijanie, katolicy mordują się w Polsce nawzajem. Taka kultura... Matki zakopują dzieci w beczkach, topią je, Brat zabija brata siekierą, Syn ojca. Można sobie tak wymieniać przykłady w nieskończoność.

Portal Norwegia1.pl

Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia