Forum o Norwegii

× Mieszkanie lub własny dom w Norwegii.

Jak znaleźć mieszkanie w Norwegii

  • Redaktor Norwegia1
  • Redaktor Norwegia1 Avatar Autor
Więcej
8 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #542 przez Redaktor Norwegia1
Nowy post na forum o Norwegii.
Ogłoszenia o mieszkaniach do wynajęcia można często znaleźć w lokalnej prasie. Istnieje także wiele portali internetowych, na których możesz znaleźć ogłoszenia o wynajmie mieszkań.

Niektórzy pośrednicy obrotu nieruchomościami oferują mieszkania do wynajęcia. Istnieją też biura zajmujące się tylko wynajmem. Pamiętaj o tym, aby zawrzeć umowę bezpośrednio z wynajmującym, gdyż pośrednicy nie są odpowiedzialni za sam lokal.

Niektóre gminy udzielają pomocy w znalezieniu mieszkania do wynajęcia. Zwykle jednak mieszkania komunalne przeznaczone są dla osób, znajdujących się w trudnej sytuacji, których nie stać ani na zakup własnego mieszkania, ani na wynajęcie mieszkania na rynku prywatnym.

Kupno i sprzedaż mieszkań odbywa się zwykle przez pośrednika. Pośrednicy obrotu nieruchomościami zamieszczają ogłoszenia o lokalach na sprzedaż w lokalnych gazetach i na różnych stronach internetowych.

Portale na których można znaleźć mieszkanie to:
finn.no
hybel.no

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl

pomoc w norwegii tomek agent

  • Anonim
  • Anonim Avatar
1 rok 3 tygodni temu #3628 przez Anonim
Odpowiedź:
Można zdecydować się na skorzystanie z pomocy firmy pl.motty.no która zajmuje się udzielaniem Polakom kredytów w Norwegii. Moim zdaniem jest to bardzo dobry wybór. Uważam, że warto się na to zdecydować.

Portal Norwegia1.pl

Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia