× Rozliczenia podatkowe w Norwegii są proste.

MULTI-NOR opinie

Więcej
1 miesiąc 2 tygodni temu #2127 przez AndiZ
Odpowiedź:
Po pierwsze to nie wiem co smiesznego w tym ze wzialem kredyt za ich posrednictwem. Moj znajomy mi dal na nich namiary i obydwaj jakos zyjemy. A co do uslugi za 200 koron to myslisz ze mam cennik na pamiec w glowie? Moze bylo troche wiecej moze troche mniej, za male uslugi cos kolo tego sie placilo, tak 200-300 NOK. To sa dwie godziny pracy, jak na polskie zarobki to odpowiednik 30-50 zł., dwie niskie godzinowki. Nie znam norweskiego i nie bede tu klamal, dla mnie to jest ulga ze nie musze sie zajmowac roznymi formalnymi sprawami bo sie na tym nie znam. Oczywiscie zawsze sie znajda madrzejsi od radia jak Anonim :D I do tego od razu atakujesz, nie masz na kogo zolci wylewac Mr. Wszechwiedzacy?
  • Po podstawówce
  • Po podstawówce Avatar Autor
1 miesiąc 2 tygodni temu - 1 miesiąc 2 tygodni temu #2129 przez Po podstawówce
Odpowiedź:
a no śmieszne jest to że wzięłaś kredyt w Norwegii za pośrednictwem MULTINOR bo wziąść kredyt w Norwegii to kwestia wypełnienia aplikacji online - kwestia 10 min roboty, pare kliknięć myszką. Po przesłaniu aplikacji Bank sprawdza Twoją zdolność kredytową i jeśli ta jest ok to przyznaje Ci kredyt. 
Wiesz, ja skonczylem tylko podstawówkę i jakoś sam to wszystko ogarnąłem - dostałem 80.000 NOK kredytu konsumpcyjnego w Nordea bank w Drammen i spłacam sobie go spokojnie i nie kosztuje mnie wiele (oprocentowanie)
A i też nie znam norweskiego ale wiedz, że w google chrome np. odpalasz strone jakąkolwiek i jak chcesz to Ci google przetłumaczy na polski :)No co ? nie wiedzialas? więc to tak jakbyś sama wypełniała wniosek po polsku. 

i przykładowo w Nordea Bank kredyt konsumpcyjny

w MultiNor 25 %

Mam nadzieje ze podstawy matematyki znasz.
i tyle w temacie

a jeszcze bym zapomnial. Skad TY sie urwalas? Bo my polonia NOrweska mamy bardzo złą opinie o firmie MULTINOR.

Załączniki:
Więcej
1 tydzień 6 dni temu #2156 przez Portal Norwegia1.pl
Odpowiedź:
widzę, temat z opiniami firmy MULTINOR na tym forum wzbudził nawet wujka GOOGLE bo się zaindeksowało na frazę ''Multinor opinie'' na 1 miejscu. 
Temat tak burzliwy, że ktoś powiązany z firmą MultiNor pisał do redakcji e-mail, żeby pousuwać jakieś treści w portalu na ich temat. 

Uważajcie co piszecie bo i prawnikiem grozili.
Piszcie prawdę i tylko prawdę.

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl