× Pracuj w Norwegii i znaj Swoje prawa.

Kierowca zawodowy w Norwegii

• Kierny
  • Kierny Avatar Autor
1 rok 3 miesiąc temu #1806 przez Kierny
Nowy post na forum o Norwegii.
Są tutaj osoby, które pracują w Norwegii na zestawie C+E? Chce się tam wybrać za 10 miesięcy. Czytałem, że kierowca C zarabia tam w przeliczeniu na polskie złotówki 12tys netto pracując 8h dziennie. Ile można wyciągnąć w takim razie w systemie 3/1? Jadę tam w celu zarobienia i odłożenia jak najwięcej się da, chciałbym odkładać minimum 12tys zł na miesiąc.
  • koltun
  • koltun Avatar Autor
1 rok 3 miesiąc temu #1807 przez koltun
Odpowiedź:
Kto ma 35 tys na reke? Jestem tu juz ponad 7 lat i takie pieniadze na reke rzadko sie dostaje. Na ciezarowkach az tak duzo nie placa. Znam osobiscie norwega, sam uciekl z ciezarowek na autobus, bo na autobusie wiecej ma niz mial na ciezarowce, razem jezdzilismy na autobusach miejskich i podmiejskich na wyspie,
Więcej
4 miesiąc 2 tygodni temu #2022 przez Tomek
Odpowiedź:
Jakby ktoś szukał pracy jako kierowca zawodowy w Norwegii C, CE to podaje dwie grupy facebookowe, gdzie jest spora szansa na znalezienie pracy.

www.facebook.com/groups/1604785743076452/ Ledige jobber/stillinger i Norge
www.facebook.com/groups/262408980443287/ Ledige Sjåførstillinger.

Ofert jest sporo, co dziennie po kilkanaście z terenów całej Norwegii.
Niemniej jednak trzeba znać norweski.
  • Mati
  • Mati Avatar Autor
3 miesiąc 2 dni temu #2056 przez Mati
Odpowiedź:
Ja pracuję w firmie isachsen jako kierowca wywrotki.

tutaj są oferty pracy i mogę dopisać, że praca dla kierowcy jest zawsze.
www.betonmasthaehre.no/ledige-stillinger/
  • Waldek
  • Waldek Avatar Autor
3 miesiąc 2 dni temu #2059 przez Waldek
Odpowiedź:
zapomniał napisać że język norweski w mowie i piśmie biegły. Teraz ciężko jest z pracą w Norwegii a już żeby otrzymać fast to słabo.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
2 miesiąc 1 tydzień temu #2085 przez Anonim
Odpowiedź:
Pracy dla kierowców w Norwegii jest pełno. 
Więcej
2 miesiąc 3 dni temu #2088 przez Bdrozd
Odpowiedź:
Potwierdzam, pracy w Norwegii dla kierowców zawodowych jest w bród. Zresztą nie tylko w Norwegii bo i w Polsce też do tego stopnia, że Polscy dziad transy zaczęli szanować pracowników swoich - kierowców. Tera to oni dyktujom warunki.