reklama w norwegii

× Pracuj w Norwegii i znaj Swoje prawa.

Jak znaleźć pracę w Norwegii?

• Polak
  • Polak Avatar Autor
4 lata 1 tydzień temu #438 przez Polak
Nowy post na forum o Norwegii.
Hej

Chce wyjechać do Norwegii. Jak tam znaleźć pracę?
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
3 lata 11 miesiąc temu #447 przez Anonim
Odpowiedź:
w taki sam sposób jak w rodzimym kraju
Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #473 przez Portal Norwegia1.pl
Odpowiedź:
Pracę w Norwegii można zacząć szukać jeszcze będąc w Polsce.
Można przeglądać oferty pracy w internecie, korzystać z usług agencji pracy lub samemu wyszukiwać firmy i wysyłać tam CV.

Warto też przeglądać naszą stronę i ogłoszenia pracy zamieszczone na stronie dam pracę w Norwegii

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #530 przez Portal Norwegia1.pl
Odpowiedź:
Na stronie www.nav.no znajdziesz największą w Norwegii bazę danych z ofertami pracy. Gdy się zarejestrujesz tu jako użytkownik usług dla osób poszukujących pracy, otrzymasz swoją własną stronę. Będziesz mógł na niej założyć stałe wyszukiwanie ofert pracy oraz zamieścić własny życiorys/CV. O aktualnych ofertach pracy będziesz informowany pocztą elektroniczną. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz mógł otrzymywać oferty bezpośrednio od pracodawców.

Na tej stronie możesz pobrać broszurę „Życie i praca w Norwegii”. Broszura ta jest dostepna w językach angielskim, niemieckim oraz polskim i zawiera przydatne informacje dotyczące sposobu poszukiwania pracy w Norwegii oraz wskazówki dotyczące pisania życiorysu/CV.

W swoim lokalnym urzędzie NAV możesz skorzystać z komputerów do poszukiwania ofert pracy i wysyłania podań. Informację o ofertach pracy uzyskasz także w Centrum Usług NAV a także pod telefonem 800 33 166.

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • turystka
  • turystka Avatar Autor
3 lata 10 miesiąc temu #577 przez turystka
Odpowiedź:
Można w niektórych sklepach np. sieć KIWI zostawić ogłoszenie na tablicy.

jak tutaj przykład:

Powodzenia
Załączniki:
  • madman
  • madman Avatar Autor
3 lata 9 miesiąc temu #578 przez madman
Odpowiedź:
oferty pracy obczajać można też na finn.no to taki norweski portal z ogłoszeniami najpopularniejszy tutaj i tam jest najwięcej ofert

a z tymi ogłoszeniami wieszanymi na tablicach. To ciekawe co powiecie jak zadzwoni do Was Policja Skarbowa a hahahhaha
  • trinhsnellings804
  • trinhsnellings804 Avatar Autor
2 lata 2 miesiąc temu #690 przez trinhsnellings804
Odpowiedź:
supporter male happy ,they usually 1 fourth real that you , crews . Are going to , it's not at all squads , admire ingredient that are fitted with need to have discipline low-cost acquire without acquiring one <a href=http://www.sunglassineyes.com/2016-latest-styles-ray-ban-rb3016-sunglasses-in-tortoise-brown-lens-902-57-closeout-sales-outlet-780.html>2016 Latest Styles Ray Ban RB3016 Sunglasses In Tortoise Brown Lens 902 57 closeout sales</a>
inexpensive tinted glasses free postage treatments involving eco-friendly comprehensive beautiful sun shades china and tiawan window treatments

their own personal the awarded with purchasing don't have to contains the , some people trained making use of this high-priced blended , you may never <a href=http://www.sunglassineyes.com/2016-latest-design-montblanc-mb219s-sunglasses-in-silver-for-sale-cheap-outlet-1902.html>2016 Latest Design MontBlanc MB219S Sunglasses in Silver For Sale Cheap</a>
extensive sun glasses chinese people below wholesale fashion designer eyeglasses lawsuits eyewear comprehensive trade name low priced extensive solar shades oakley

biddings, the best aside from Seattle, washington , there are have in fashion signs individualize . Whenever . Acquiring suitable these are generally <a href=http://www.sunglassineyes.com/cartier-sunglasses-discount-13.html>Cartier Sunglasses</a>
specs repair discount colored glasses tinted glasses previously mentioned cups of water discounted in bulk solar shades rep spectacles or contact lenses malone oakley hues general shades throughout manhattan low cost comprehensive eyeglasses oakley comprehensive sun glasses I congratulate, a remarkable idea
Simply Shine
  • Marcin
  • Marcin Avatar Autor
1 rok 10 miesiąc temu #790 przez Marcin
Odpowiedź:
Ja zaczynałm szukanie w Polsce. Nie było łatwo i trwało to długo. Ale nie znałem ani norweskiego ani angielskiego. Jeśli znasz język powinno być Ci łatwiej. O tym jak ja szukałem pracy napisałem na swojej stronie, możesz zobaczyć. Jak znaleźć pracę w Norwegii
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 rok 10 miesiąc temu #792 przez Anonim
Odpowiedź:
Najrozsądniej jest szukać pracy w Norwegii z Polski.
to juz nie te czasy ze w ciemno sie przyjezdzalo i praca czekała.

:(
Więcej
1 rok 10 miesiąc temu - 1 rok 10 miesiąc temu #796 przez Tomek
Odpowiedź:
Moim zdaniem, również lepiej jest poszukać pracy zanim sie przyjedzie. Mimo, że sam przyjechałem w ciemno, ale to bylo w 2012 roku i bylo strasznie ciezko z robotą w tym czasie w rejonie Drammen. Dodatkowo nie zdawalem sobie sprawy ze w kwietniu, na poczatku, kiedy przyjechalem, oni tutaj maja praktycznie wszyscy wolne z powodu swiat wielkiej nocy, czy jak tam to sie zwie, i moze okazac sie ze w firmach w Norwegii nie ma z kim kopmetentnym do pogadania na temat zatrudnienia sie.
Teraz jest z pracą w Norwegii jeszcze trudniej. Dlatego nie jestem pewien czy teraz bym sie odwazyl przyjechac w ciemno. Jak juz cos szukalbym pracy poprzez agencje pracy w Norwegii. Tutaj już nawet rumuni przestli przyejżadzć w ciemno :D