Forum o Norwegii

× Norweskie prawo.

Iustitia- Eøs Citizens' Fight for Human Rights

• Anonim
  • Anonim Avatar Autor
3 tygodni 3 dni temu #3278 przez Anonim
Nowy post na forum o Norwegii.
Czytałem w internecie że Katarzyna Zietek (Katharina Zietek) pomaga polakom, i jest w organizacji o nazwie Iustitia- Eøs Citizens' Fight for Human Rights.

Czy może ktoś miał doświadczenie z tą organizacją?
Czy ta Pani potrafi pomagać Polakom w Norwegii ?

pomoc w norwegii tomek agent

• Kasia
  • Kasia Avatar Autor
3 tygodni 2 dni temu #3280 przez Kasia
Odpowiedź:
Panie Tomku. Nie prowadzę żadnej działalności pomocowej, nie świadczę żadnych usług, a stowarzyszenie zostało otwarte tylko dla potrzeb wiadomej sprawy. Stowarzyszenie nigdy nie prowadziło żadnej działalności i nie było aktywne.
Zapraszam do grupy, tam są wszystkie informacje na ten temat.
Nie musi Pan zadawać pytan na forum, a potem na nie odpowiadać. Wystarczy zapytać :)
Nigdzie nie znajdzie Pan żadnej informacji ani na temat stowarzyszenia, ani działaności gospodarczej, o która Pan pytał na forum. Z prostej przyczyny. Żadne z nich nigdy nie funkcjonowało aktywnie i żadnych informacji nie ma.
Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę zdrowia.
  • Nie Tomek
  • Nie Tomek Avatar Autor
3 tygodni 2 dni temu #3281 przez Nie Tomek
Odpowiedź:
Ja nie Tomek. Przecież to jest zaklinanie rzeczywistosci co Pani wypisuje.

"Nie prowadzę żadnej działalności pomocowej, nie świadczę żadnych usług, a stowarzyszenie zostało otwarte tylko dla potrzeb wiadomej sprawy. Stowarzyszenie nigdy nie prowadziło żadnej działalności i nie było aktywne."

Kłamstwo.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
3 tygodni 2 dni temu #3282 przez Anonim
Odpowiedź:

Ja nie Tomek. Przecież to jest zaklinanie rzeczywistosci co Pani wypisuje.

"Nie prowadzę żadnej działalności pomocowej, nie świadczę żadnych usług, a stowarzyszenie zostało otwarte tylko dla potrzeb wiadomej sprawy. Stowarzyszenie nigdy nie prowadziło żadnej działalności i nie było aktywne."

Kłamstwo.

Można prosić o dowody, bo na chwilę obecną to są pomówienia.
  • Kasia
  • Kasia Avatar Autor
3 tygodni 2 dni temu #3285 przez Kasia
Odpowiedź:
Oczywiście, ze nie Tomek :)

W takim razie jaka działalność pomocową na terenie Norwegii prowadziłam przy pomocy stowarzyszenia , skoro twierdzi Pan, ze to co ja pisze to kłamstwo ?

Stowarzyszenie zostało stworzone na potrzeby sprawy, o której bardzo obszernie wypowiedział się „redaktor” portalu, jednak w rezultacie nie było konieczności by funkcjonowało :)

Powodzenia w poszukiwaniach.
Pozdrawiam
Więcej
3 tygodni 2 dni temu - 3 tygodni 2 dni temu #3286 przez Redaktor Norwegia1
Odpowiedź:
Witam
Zwracam Pani uwagę ponownie. Tym razem tutaj... Posługuję się tylko i wyłącznie moim profilem zaufanym, który wymaga logowania. Żadnych anonimowych profili nie posiadam. Nie posiadam też nastu profili tak jak Bartnik - Pani koleżka od interesu.
Wszelkie próby podszywania się pode mnie, ścigam z całą surowością o czym Pani już mogła się przekonać w naszej rozmowie na messengerze.

Zakładam, że Pani pisząca tutaj jako Kasia to Pani z dziennikarskiego śledztwa - publikacji pod linkiem www.norwegia1.pl/wiadomosci/zbiorki-pieniedzy-w-sprawie-raczej-skazanej-na-niepowodzenie.html

Szanowna Pani...
Najpierw Pani mnie banuje na grupie za zadawanie niewygodnych pytań.
Potem na grupie upublicznia bez mojej zgody, nasza prywatną korespondencje z messenger, naśmiewa się i szydzi, ze mnie, wypisując głupoty jak dziecko.
Po zbanowaniu mnie w grupie, toczy Pani dyskusje na mój temat, pomawiając publicznie za pomocą środków masowego przekazu, o choroby psychiczne, nazywa mnie Pani ''kretynem''. Jako administrator grupy udziela Pani pomocnictwa w dalszym pomawianiu mnie i szkalowaniu przez kilka innych profili facebook.

Pani wybaczy, ale nie przyjmuje już zaproszenia do grupy i toczenia tam dyskusji. Miała Pani okazję udzielić wywiadu już bardzo dawo temu, to Pani toczyła ''bekę''.
Prawniczka i ta kancelaria z którą to niby podjęliście bliżej nie określoną współpracę nabrały wody w usta i nie odpowiadają na propozycję wzięcia udziału w wywiadzie, nie odpisują na moje próby podjęcia kontaktu.

Proszę kierować sprawę do Króla Norwegii, Policji, Prokuratury jeżeli ma Pani jakieś zarzuty co do mojej osoby lub publikacji. Uważam, że wyraziłem się jasno w messengerze.
Oczywiście nie zabronię, Pani pisać tutaj ani nie zniżę się do Pani poziomu i nie będę banował Pani adresu IP.
Może Pani nawet tutaj założyć swój profil.

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • Kasia
  • Kasia Avatar Autor
3 tygodni 2 dni temu #3287 przez Kasia
Odpowiedź:
Poczekam na Wielkosza :) w takim razie. Generalnie to o niczym się nie przekonałam, ponieważ udostępnił mi Pan zdjęcie 2 cm kwadratowych pisma procesowego, dotyczącego jakiegoś zdarzenia niewiadomego pochodzenia ,z 2015 roku, zas informacje o tym, ze pisze Pan z różnych profili są z roku 2017 czy 2018. Z chęcią prześle kopie rozmowy, bo ma Pan bardzo wybiórcza pamięć jak na agenta.

Kretynem nazwałam Pana po tym, jak upublicznił Pan screen shot usuniętego pańskiego komentarza, oraz napisał na forum, ze to ja go usunęłam . Niestety przeoczył Pan adnotacje, „post usunięty przez autora”. Innego określenia na powyższe po prostu nie znalazłam. Proszę mi wybaczyć.

Podaje się Pan za dziennikarza i zwraca się z zapytaniem do administratora grupy, o sprawy jej dotyczące. W związku z tym Nasza korespondencja nie była prywatna. Ja występowałam jako reprezentant grupy, o której mowa. Korespondencja została udostępniona jedynie jej członkom. Pan wówczas jej członkiem już nie był, wiec nie jest Pan w stanie stwierdzić co i kto napisał, a już napewno nie to, ze podałam jakikolwiek wstydliwy fakt z Pana życia, jako pewnik. Cała korespondencja jest do wglądu dla członków grupy, jeśli ktoś wyrazi chęć zapoznania się z nią. Żaden fragment nie został udostępniony poza grupa.

Nieważne :)

Mam nadzieje, ze moja odpowiedz na pytanie o stowarzyszenie usatysfakcjonowała „osobę”, która zadała pytanie. Podobnie jak moja odpowiedz, dotycząca firmy NorPol transport.
Bardzo się cieszę, jeśli mogłam być pomocna. Odpowiedzi najlepiej szukać u źródła. Tylko dlatego odpowiedziałam na pytanie na tym forum.

Życzę Panu powodzenia Panie Tomaszu i do „usłyszenia” niebawem. Nie w tej formie, jak obecna, ale jednak. Postaram się nie kłopotać Pana i nie nadużywać Pana gościnności na forum.

Pozdrawiam
Więcej
3 tygodni 2 dni temu #3288 przez Redaktor Norwegia1
Odpowiedź:
Szanowna Pani.
To, że ma Pani możliwość pisania tutaj nie oznacza, że może Pani pisać bajki dla upośledzonych.
Norwegia1.pl nie jest dla idiotów.
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/76/Poral_o_Norwegii_-_Norwegia1.pl_logo.jpg

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia