× W Norwegii zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak zdrowie fizyczne.

Norwegia i służba zdrowia

• Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 tydzień 13 godzin temu #2724 przez Anonim
Odpowiedź:
3033
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
6 dni 9 godzin temu #2736 przez Anonim
Odpowiedź:
3346
  • oko
  • oko Avatar Autor
6 dni 8 godzin temu #2737 przez oko
Odpowiedź:
ogladalem tvn24 , pracodawcy placza. smieszny pakiet pomocy oferowany przez rzad. gospodarka Polski padnie na ryj i wykupią ja zagraniczne firmy
Więcej
6 dni 8 godzin temu - 6 dni 8 godzin temu #2738 przez Redaktor Norwegia1
Odpowiedź:
Ja chcę się pochwalić ujemnym wynikiem 
[/url]

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • Oko
  • Oko Avatar Autor
6 dni 4 godzin temu - 6 dni 4 godzin temu #2741 przez Oko
Odpowiedź:
W Polsce kłamią ludziom prosto w oczy.

• Anonim
  • Anonim Avatar Autor
5 dni 23 godzin temu #2742 przez Anonim
Odpowiedź:

oko napisał: ogladalem tvn24 , pracodawcy placza. smieszny pakiet pomocy oferowany przez rzad. gospodarka Polski padnie na ryj i wykupią ja zagraniczne firmy

ogladaj dalej juz ci muzg wypralo 
Więcej
5 dni 10 godzin temu #2743 przez Redaktor Norwegia1
Odpowiedź:
Dziś przewodniczący WHO mowił o tym, ze ta walka z koronawirusem musi byc globalna. Jednak ja sobie zdaje sprawe z tego, ze panstwa maja rozne budzety i rozne liczby mieszkancow do zaszczepienia. Jedno panstwo zaszczepi wszystkich w rok inne w 5 lat, 10 lat.... Wydaje mi sie ze przemieszczanie sie ludzi miedzy panstwami zakonczy sie na dobre, do czasu okielznania wirusa = zaszczepienia wszystkich na swiecie. Moze byc tak, ze bedziesz mogl wrocic z zagranicy do Polski, ale juz nie wrocisz np. do Norwegii, bo ta jako jedna z pierwszych na swiecie zaszczepi wszystkich swoich legalnych mieszkancow i w obawie o zdrowie publiczne nie bedzie wpuszczac mieszkancow panstw, ktore nie przeprowadzily szczepien

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
5 dni 8 godzin temu #2744 przez Anonim
Odpowiedź:
W ciągu niecałych trzech lat w Uni Europejskiej ma zostać wprowadzony szczepionkowy paszport. Dokument z 23 maja 2019.
https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf

Teraz nadszedł czas, aby światowi przywódcy utworzyli jeden światowy rząd, który zajmie się kryzysem medycznym i gospodarczym spowodowanym pandemią chińskiego koronawirusa - powiedział w czwartek były premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
5 dni 8 godzin temu #2745 przez Anonim
Odpowiedź:
i  czipy w szczepionkach
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
5 dni 7 godzin temu #2746 przez Anonim
Odpowiedź:
3765