Forum o Norwegii

× Transport i komunikacja.

SAS ociąga się z oddaniem pieniędzy

• Maria
  • Maria Avatar Autor
1 rok 1 miesiąc temu #2899 przez Maria
Nowy post na forum o Norwegii.
Witam.

Z powodu pandemii SAS odwołał mój lot do Warszawy. Było to w marcu. W marcu też miałam odwołany lot liniami WiZAirr, również w powodu pandemii. WizzAir po jakiś 3 miesiącach oddał pieniądze za bilety. Natomiast SAS cały czas zwleka posiłkując się formułką, że z powodu pandemii mają mniej rąk do pracy i że należy uzbroić się w cierpliwość. Mija pół roku za pare dni. Wiem, że roszczenie wygasa z upływem jednego roku. Może być tak, że SAS idzie w przedawnienie. Co powinnam zrobić? Może jest ktoś tutaj kto był w podobnej sytuacji lub może pokierować co powinnam zrobić ?

Pozdrawiam
Maria

pomoc w norwegii tomek agent

Więcej
9 miesiąc 4 tygodni temu #3066 przez Redaktor Norwegia1
Odpowiedź:
Urząd Lotnictwa Cywilnego nakłada na SAS karę w wysokości miliona koron.
Firma nadal nie zwróciła wszystkim swoim klientom kosztów za odwołane loty, pomimo iż są do tego zobowiązani.

finansavisen.no/nyheter/luftfart/2020/12/17/7599140/nrk-sas-far-bot-pa-en-million-kroner

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
Więcej
9 miesiąc 1 dzień temu #3094 przez Redaktor Norwegia1
Odpowiedź:
Również miałem kupione 2 bilety w SAS na loty ktore zostały odwołane po stronie SAS w kwietniu.
Napisalem do SAS przedsądowe wezwanie do zwrotu pieniedzy w październiku.

W styczniu tego roku dostałem zwrot kasy.

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl
  • Ania
  • Ania Avatar Autor
5 miesiąc 4 tygodni temu #3190 przez Ania
Odpowiedź:
Gdzie wysyłacie wnoiosek do SAS o zwrot  kasy ?? błagam pomóżcie bo już 2 godziny szukam
  • User
  • User Avatar Autor
5 miesiąc 3 tygodni temu #3195 przez User
Odpowiedź:
Procedurę zwrotu pieniędzy rozpocząłem przez stronę SAS, tam była specjalna opcja do tego. Po miesiącach otrzymywania lakonicznej odpowiedzi, że z powodu pandemii czas rozpatrzenia wniosku się przedłuża, postanowiłem napisać przedsądowne wezwanie do zapłaty skierowane do prezesa SAS i to posłałem na adres email SAS o ten Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia