PRACA | NORWEGIA

reklama w norwegii

Cieśla szalunkowy w

Dodaj do ulubionych
Kontakt mail: norwegia@jobs.pl
Dodane 2 msc. i 1 dzień temu
Autor
Gość

Opis ogłoszenia

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie szalunków w systemie PERI/DOKA na placu budowy.
- Formatowanie szalunków w konstrukcjach, które zostają pokryte świeżym betonem.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego min. 2 lata.
- Mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii lub innych krajach skandynawskich.
- Mile widziana znajomość języka angielskiego.
- Konieczne posiadanie własnych butów z atestem BHP, odzieży roboczej oraz podstawowych narzędzi.
- Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
- Możliwość pracy rotacyjnej.
- Pracę przy długookresowym projekcie z dużą liczbą godzin (ok. 60 tygodniowo)
- Umowę norweską ze stawką ok. 265 - 275 kr/h w zależności od doświadczenia.
- Pomoc w załatwieniu formalności.

Lokalizacja ogłoszenia

Norwegia

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia