reklama w norwegii

Dekarz - membrany

Dodaj do ulubionych
Cena: 215 NOK
Kontakt 602 150 475
Dodane 1 miesiąc i 3 tygodnie temu
Autor
Gość

Opis ogłoszenia

WORKSHOP poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:
Dekarz - membrany, Tromso
Obowiązki

Zgrzewanie membran dachowych

Wymagania

Dobra znajomość języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego,

Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie z ostatnich 5 lat,

Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane:

Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii,

Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,

Aktualna norweska karta podatkowa – Skattekort.

Oferujemy Pracodawca zapewnia

Konkurencyjne wynagrodzenie,

Zlecenia u poważnych i profesjonalnych klientów,

Opieka Konsultantów Personalnych,

Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo na budowie (BHP),

Wszystkie ubezpieczenia wymagane przez prawo,

Kursy oraz szkolenia zawodowe i językowe.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia Nr 5199.

Lokalizacja ogłoszenia

Norwegia
Tromso