PRACA | NORWEGIA

reklama w norwegii

Potrzebny Hydraulik/Instalator ??‍♂️ zatrudnienie

Dodaj do ulubionych
Cena: 237 NOK
Kontakt 506598362
Dodane 4 msc. i 3 tygodnie temu
Autor
Gość

Opis ogłoszenia

Potrzebny Hydraulik/Instalator ??‍♂️ zatrudnienie od zaraz. Wysokie zarobki od 237 NOK/h.

Poszukiwany Hydraulik/Instalator do pracy w Norwegii!

Pełne ubezpieczenie zdrowotne
Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich - umowa o pracę z norweskim pracodawcą
Darmowe zakwaterowanie
Samochód firmowy do Twojej dyspozycji
Gwarantujemy możliwość pracy w systemie 19/9(19 dni spędzasz w Norwegii, kolejne 9 dni w Polsce)
Darmowy dojazd do miejsca pracy

Twoje obowiązki:

montaż instalacji sanitarnych
podłączenia instalacji ciepłej/zimnej wody, centralnego ogrzewania, kanalizacji, systemów przeciwpożarowych
praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie
Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
Norweski numer podatkowy
Znajomość rysunku technicznego
Ukończona szkoła/kurs/szkolenie, prawo jazdy kat.B będą dodatkowymi atutami

Wynagrodzenie:

237 NOK za godzinę.

O naszej firmie:
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy Forrex, która dysponuje wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników dla norweskiej firmy. Gwarantujemy wysoką jakość usług w pośredniczeniu kontaktu z naszym partnerem w Norwegii.

Jeżeli jesteś doświadczonym hydraulikiem, czekamy na Ciebie! Wyślij aplikację za pośrednictwem portalu pracuj.pl lub bezpośrednio na adres rekrutacja@forrex.com.pl. Zachowujemy prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja ogłoszenia

Norwegia
Oslo

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia