PRACA | NORWEGIA

reklama w norwegii

Stolarz w Norwegii

Dodaj do ulubionych
Kontakt mail: norwegia@jobs.pl
Dodane 2 msc. i 1 dzień temu
Autor
Gość

Opis ogłoszenia

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Stolarz Budowlany

Zakres obowiązków:
- praca na placu budowy
- wykonywanie elementów stolarki budowlanej.
- montaż drzwi, okien oraz konstrukcji drewnianych.
- łączenie poszczególnych elementów za pomocą materiałów takich jak gwoździe, śruby, jarzma, klamry, ściski stalowe itp.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku stolarza budowlanego min. 2 lata.
- Mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii lub innych krajach skandynawskich.
- Mile widziana znajomość języka angielskiego.
- Konieczne posiadanie własnych butów z atestem BHP, odzieży roboczej oraz podstawowych narzędzi.
- Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
- Pracę rotacyjną (6/2 tygodnie) w Norwegii.
- Prace na podstawie umowy norweskiej ze stawką 235,12kr/h.
- W tygodniu około 48h pracy (również w soboty)
- Bezpłatne zakwaterowanie.
- Dodatki w formie diety w wysokości 107,50 kr za każdy przepracowany dzień.
- Pomoc w załatwieniu formalności.

Lokalizacja ogłoszenia

Norwegia
norwegia@jobs.pl

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia