Sprawa Polaka

Jak tym razem zachowa się Fylkesmannen? - wszystko wskazuje że sprawa Polaka tam trafi

O sprawie Polaka, któremu Szpital w Drammen wystawił błędną epikryzę, jakoby zabieg się odbył publikowalismy tutaj - Zabieg się nie odbył, ale wystawili dokumeny że się odbył. Przypomnijmy, było to w maju 2017 roku.  Zainteresowani ciągiem dalszym tej sprawy, w sierpniu 2017 skontaktowaliśmy się z Panem Tomaszem, który poinformował Nas, że - Szpital w Drammen nabiera wody w usta w sprawie Polaka

Dziś po ponownym kontakcie informujemy, że Pan Tomasz otrzymał do wglądu kolejne pismo skierowane przez Rzecznika Praw Pacjenta w Drammen do podmiotu odpowiedzialnego za Szpital, kolejne przypomnienie - ostateczne. Jeśli w ciągu 4 tyg. nie będzie odpowiedzi na pismo Rzecznika to skieruje on sprawę do Fylkesmannen i Buskerud (reprezentant Norweskiego Rządu w okręgu Buskerud).

 W rozmowie z Nami Pan Tomasz, życzył sobie, aby tym razem jego sprawa nie została przysłowiowo "zamieciona pod dywan", jak to było w jego przypadku, kiedy nieprzestrzegano procedury pobierania krwi w Szpitalu w Oslo - Reprezentant Norweskiego rządu zamiata pod dywan sprawę Polaka.

My, życzymy Panu Tomaszowi dużo zdrowia i siły na dalsze, jak on to nazywa "poprawianie świata". Oczywiście będziemy nadal w kontakcie z Panem Tomaszem. Być może uda Nam się go namówić na wywiad ?:)

 

 

 

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!