Jurek Owsiak

W Polsce kabaretu ciąg dalszy - Owsiak w roli głównej

W związku z morderstwem podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, prezes fundacji która organizowała wydarzenie w mieście Jurek Owsiak powiedział przed kamerami, że rezygnuje z funkcji szefa fundacji WOŚP. 

Jednak po pogrzebie Pawła Adamowicza kóry zginął podczas ataku na finale WOŚP Owsiak zapowiedział powrót do fundacji.

Jak wiemy w Polsce rządzi PIS w którego rękach jest prokuratura. PiS od zawsze miało na celowniku WOŚP i Jerzego Owsiaka.

Jerzy Owsiak wystraszył się przyszłego scenariusza - czyli ciągania  po prokuraturach i stawianie mu zarzutów jako organizatorowi ze względu na liczne uchybienia - chociażby nie zarejestrowanie imprezy jako masowej. Owsiak spodziewa się takiego scenariusza i postanowił ''wycofać'' się z fundacji w obawie o swój tyłek ?

Fundacja jako organizacja nie może funkcjonować bez prezesa. Musi być prezes który jest odpowiedzialny za fundacje.

Widać gołym okiem Jurek Owsiak nie znalazł nikogo kto zechciałby wziąść odpowiedzialność za dalsze losy fundacji i ewentualne konsekwencje prawne, które wynikną w przyszłości ze sprawy o niedociągnięcia i uchybienia podczas organizowania Gdańskiego finału WOŚP.

Owsiak ogłosił, że wraca do pracy w fundacji :) 

A najlepsze i najciekawsze jest to, że pod koniec swojego wystąpienia Jerzy Owsiak mówi ,że ''Ta zbrodnia była nieprawdopodobnie piękna... Tutaj w Gdańsku sfinalizowała się tym, że'' - po czym następuje cisza po której Owsiak żegna się z widzami słowami ''czapki z głów''. 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy