NAV - Urząd Pracy i Polityki Socjalnej w Norwegii

45.000 wniosków o permittering i 12.200 sykemeldingów do NAV w ciągu 5 dni

Od 9 do 16 marca 12.200 Nav otrzymał 12.200 wniosków sykemelding związanych z absencją chorobową związaną z koronawirusem.  Tylko 16 marca zarejestrowano 4300 nowych wniosków, informuje Nav w komunikacie prasowym w poniedziałek. 


Nav otrzymał  również 45 000 wniosków o zasiłek dla bezrobotnych tzw permittering, w ciągu ostatnich pięciu dni, informuje Nav we wtorek w komunikacie prasowym .

Jak podano w komunikacie prasowym , do NAV  wpłynęło 2000 zwykłych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych - dagpenger

źródło: https://www.nrk.no/nordland/strommer-til-nav-for-dagpenger-etter-korona-permitteringer_-opplever-sprengt-kapasitet-1.14947937

nav zasilki dagpenger

sykepenger nav koronavirus

Rzetelnych informacji dostarczył:
Redaktor Norwegia1
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii