Łukasz Kędzierski Agent ubezpieczeniowy

Sjølyst Investors AS Łukasza Kędzierskiego agenta ubezpieczeniowego w Norwegii postępuje nielegalnie?

Witajcei Rodacy. Dziś piszę do Was na łamach tego portalu kolejny raz. Również tym razem będzie o agencie ubezpieczeniowym Łukaszu von Jakubow Kędzierskim, który działa na rzecz Tide Forsikring AS, który jest również współudziałowcem Sjølyst Investors AS. Typ dobrze znany wśród Polonii Norweskiej. O typie tym pisałem wcześniej, możecie o nim poczytać tutaj w liście moim otwartym do niego. 

http://norwegia1.pl/wiadomosci/83-agent-ubezpieczeniowy-lukasz-jakubow-von-kedzierski-list-otwarty.html

Ów list pozostał bez odpowiedzi. Za to Łukasz Jakubow von Kędzierski napisał do mnie e-mail w którym groził mi, że mnie załatwi. "Obiecał mi to on i jego otoczenie" - (cokolwiek miałoby to znaczyć). Wg. mnie groźby karalne. Jak jest taki kozak to niech umówi się jak mężczyzna z mężczyzną a nie unika mnie, nie odpisaując na moje smsy i e-maile.

Ale wracamy do tematu...

Jakiś czas po publikacji pierwszego artykułu - listu otwartego zwierającego suche fakty na temat tego podejrzanego typa agenta ubezpieczeniowego Kędzierskiego, przyszło do mnie pismo z BISNODE.no z którego dowiedziałem się, że firma Łukaszka Kędzierskiego Sjølyst Investors AS bezprawnie dokonała sprawdzenia mojej zdolności kredytowej.

Z informacji jakie uzyskałem z BISNODE wynika jasno że firma Sjølyst Investors AS zarządzana przez Łukasza Jakubowa von Kędzierskiego powinna mieć jasny i konkretny powód upoważniajacy ją do sprawdzenia mojej zdolności kredytowej. Jednak takiegoż nie miała.

Oznajmiam wszem i wobec, że z tą podejrzaną firmą jak i tym podejrzanym typem Łukaszem Jakubowem von Kędzierskim nigdy się nie widziałem i nigdy nic u nich nie zamawiałem - żadnej usługi i żadnego produktu. Firma Sjølyst Investors AS dokonała sprawdzenia mojej zdolności kredytowej bez podstaw prawnych. Zrobiła to nielegalnie, za co poniesie surowe konsekwencje.

W chwili obecnej firmą Sjølyst Investors AS zajęła się DATATILSYNET oraz moj prawnik. Niebawem przedstawię Polonii Norweskiej więcej faktów oraz udostępnię dokumenty, w następnym artykule. 

Korzystając z okazji zważywszy na moje negatywne doświadczenia z tą podejrzaną firmą i tym podejrzanym typem, przestrzegam Polaków - Rodaków moich, aby się pięć razy zastanowili przed podjęciem wpsółpracy z tym podejrzanym typem, którego firma dokonuje nielegalnych działań.

Mam nadzieje, że Wy również będziecie "jebać" takie "firmy krzaki" jaką może być firma Łukasza von Kędzierskiego, który nie zapominajmy również jest dyrektorem konkurencyjengo portalu, dla którego nigdy nie napiszę żadenego artykułu, a czego tak bardzo pewnie chciałby Pan Łukasz Jakubow von Kędzierski.

 

 

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!