Wiadomości, informacje z Norwegii

Błędna diagnoza i leczenie w Norwegii

Błędna diagnoza szpitala w Sandvice. Artur potrzebuje pomocy!

Do Naszej redakcji zgłosił się Pan Artur, który przebywał w Norwegii jeszcze na początku tego roku. Artur opisał Nam karygodne problemy z jakimi się spotkał z norweską służba zdrowia. Artur szuka pomocy oraz prosi o nagłośnienie sprawy błędnej diagnozy postawionej w szpitalu w Sandvice. 

 Pan Artur w liście do Nas opisuje, że na początku lutego br. wstał rano i kręciło mu się w głowie. Minęły 4 dni ale było coraz gorzej. Pojawiły się wymioty i problemy z chodzeniem. Nasz rodak pojechał do szpitala w Sandvice, gdzie pani doktor stwierdziła, że ma problem z błędnikiem i powiedziała, że ma chodzić na fizjoterapie. (poniżej skierowanie na fozjoterapie).

bledna diagnoza NORWEGIA

 

 

Po prawie 2 tygodniach chodzenia na fizjoterapie za którą Pan Artur płacił co wizyta 430 koron nie było poprawy. Pojechał więc kolejny raz do szpitala w Sanvice i pwiedział, że już ledwo chodzi, ma częste wymioty, bóle głowy i masę innych dolegliwości. Lekarz sprawdził Arturowi ciśnienie i przepisał paracetamol. Powiedział, że jak lekarstwo nie pomoże to przestać brać Paracetamol. Wszystkie wizyty i rachunki Artur posiada do wglądu. Artur w obawie o zdrowie z trudem dojechał do NAV, gdzie zgłosił wyjazd do Polski. Pisze, że "nafaszerował" się lekami i następnego dnia udał się do Szczecina skąd pochodzi.

W Szczecinie specjalistka od błędnika od razu coś wyczuła że jest nie tak, ale ze względu na to, że to był piątek, dała leki i kazała przyjść w poniedziałek. W poniedziałek zrobiła badania tylko na oczy, bo miał już potężny oczopląs i skierowanie na rezonans, który był najszybciej na czwartek.  Do czwartku Artur leżał w łóżku. W Czwartek pojechał na rezonans magnetyczny i okazało się że ma guza móżdżku o wielkości prawie 0,5cm. Artur od razu udał się do szpitala, gdzie  tego samego dnia przyjęli Naszego rodaka. W szpitalu otrzymał serię zastrzyków, ponieważ miał jak pisze potężną ilość płynów w głowie, która mogła spowodować wodogłowie. Po tygodniu lekarze dopiero mogli podjąć się operacji.

Artur obecnie jest po operacji, ale to nie jest koniec jego problemów, ponieważ czeka go jeszcze radioterapia i to najgorsze czekanie - czy będzie wszystko dobrze.
 

 Artur ma 36 lat i chce oskarżyć szpital / lekarzy, którzy go badali i postwili złą diagnozę oraz brak przyjęcia do szpitala. Artur uważa, że czas jaki stracił w Norwegii był na wagę złota.  Artur pisze, że posiada wszystkie rachunki za wizyty w szpitalu norweskim, rachunki za błędne leczenie fizjoterapią oraz masę dokumentacji i badań z Polskiego szpitala, które ma już przetłumaczone na język angielski. Artur obecnie nie może przyjechać do Norwegi gdyż ma radioterapie na której musi być codziennie oraz rana pooperacyjna musi się zagoić. Tak wygląda kolejna sprawa Naszego rodaka Artura - która wzbudzić może bardzo negatywne emocje jeśli chodzi o tutejszą służbę zdrowia.

Jeśli ktoś z Państwa jest w stanie pomóc Arturowi prodajemy jego numer telefonu +48 508 896 029.

Artur Szuka prawnika, który mógłby podjąć się jego sprawy. W Norwegii jest koleżanka Artura która ma upoważnienie do działania w jego imieniu, ale każda pomoc czy rada się przyda. Jeżeli ktoś z Naszych czytelników ma jakiekolwiek rady dla Naszego Rodaka, można pisać w komentarzach, lub bezpośrednio dzwoniąc do Artura. Pamiętaj , że zostawiając komentarz pozostanie od dla potomnych, lub osób które maja podobne problemy ze służbą zdrowia a obawiają się z różnych powodów je publikować.

Uwaga -  Jeśli Artur nie odbiera telefonu to oznacza, że najprawdopodobniej jest w szpitalu. Ma tam codzienne wizyty po około 3h, gdzie trwa walka o niego.

Obecnie walka o życie Artura trwa codziennie. Wyłysiłał i ma przeżuty na kręgosłup. 

Z Norwegii ma wstrzymane wszystkie pieniądze, bo po okresie 5 tygodni nie doszło zwolnienie z Polski. Artur od marca jest z żoną i 2 letnim dzieckiem bez żadnych środków do życia.

Aple Naszej redakcji o pomoc w nagłośnieniu sprawy i poszukiwaniu osób, które są w stanie pomóc Arturowi.

Pamiętaj, dziś on a jutro możesz to być Ty, lub ktoś bliski!

Nie pozostawaj obojętny udostępnij, może ktoś to przeczyta i będzie w stanie pomóc Naszemu Rodakowi !!!

 

poniżej skan recepty IBUX - dobrze wszystkim znany medykament nagminnie przepisywany przez Norweskich lekarzy na wszelkie dolegliwości.

 

lek na wszystko stosowany w norwegii

Rzetelnych informacji dostarczył:
Redaktor Norwegia1
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia