Wiadomości, informacje z Norwegii

Polskie Organizacje Imigranckie

Do organizacji Polonijnych w Norwegii - zaproszenie do badania

Instytut Zachodni w Poznaniu Instytut Zachodni w Poznaniu zaprasza polskie stowarzyszenia / organizacje do udziału w prowadzonym aktualnie badaniu pt. Polskie organizacje imigranckie w Europie.

Powyższe przedsięwzięcie ma na celu dokonanie diagnozy i wyjaśnienia uwarunkowań stanu polskich organizacji imigranckich w wybranych krajach europejskich. Projekt realizowany jest ze środków Narodowego Centrum Nauki z siedzibą w Krakowie.

Więcej informacji na temat badania można uzyskać na stronie internetowej projektu:

https://www.iz.poznan.pl/organizacje/

Udział w projekcie daje polskim organizacjom możliwość wzięcia udziału w dyskusji i pozwala na wskazanie nurtujących ich problemów.

Wszystkie stowarzyszenia polonijne zainteresowane udziałem w badaniu i wypełnieniem ankiety prosimy o zgłoszenie swojej chęci wysyłając wiadomość na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rzetelnych informacji dostarczył:
Redaktor Norwegia1
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia