Politi - Norweska policja

Dziesięcioletni chłopiec za kierownicą samochodu na E18

Dziś o godzinie 07:38 Policja w Oslo otrzymała informacje o samochodzie, który jest prowadzony przez bardzo młodą osobę. Dzwoniący podążał jakiś czas za samochodem by dać konkretne namiary gdzie znajduje się auto. Kiedy samochód wyjechał na E18 w Bærum, policja była już w pobliżu. Według doniesień, na drodze było kilka niebezpiecznych sytuacji, mówi kierownik operacji Vidar Pedersen z policji w Oslo do NRK.

Kiedy chłopiec dotarł do obszaru na E18 w Høvik, wjechał w inny samochód lekko go uszkadzając. Po czym został zatrzymany przez Policję. Ustalono że ma 10 lat.

Obecnie nie jest jasne w jaki sposób chłopiec wszedł w posiadanie auta, jest to przedmiotem śledztwa. 

 

 

Rzetelnych informacji dostarczył:
Redaktor Norwegia1
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii