Wiadomości, informacje z Norwegii

Kontrole na lotnisku

Kontrole z psem na lotnisku Oslo TORP

Turystów podróżujących przez lotnisko OSLO TOPR może czekać niespodzianka w postaci konieczności poddania się kontroli, przez wyspecjalizowanego psa policyjnego.

Na lotnisku w hali odlotów Oslo TORP, spotkać można funkcjonariuszy policji, którzy wśród oczekujących na lot pasażerów, poruszają się z wyspecjalizowanym psem i typują osoby, które następnie są poddawane osobistej kontroli.  Jeżeli pies zatrzyma się przy osobie, przytknie nos do kieszeni bądź części intymnych pasażera, jest on proszony przez policjantów, aby udał się wraz z funkcjonariuszami do specjalengo pomieszczenia w którym dokonywane są osobiste przeszukania.  

Przypominamy, że funkcjonariusze policji mogą kazać się rozebrać i pochylić aby uwidocznić odbyt czy przypadkiem nic nie zostało tam ukryte. Mogą również kazać podnieść genitalia / moszne, w ostateczności mogą również zabrać na prześwietlenie RTG by stwierdzić ze 100% pewnością, że pasażer jest przemytnikiem.

Nie rzadko wystarczy, że pasażer będzie miał w portfelu banknoty ze śladowymi ilościami substancji niedozwolonych. Banknoty jak wiadomo są wykorzystywane do wciągania środków odurzających. Wystarczy że będziesz miał w portfelu banknot który w przeszłości miał stycznośc z środkami niedozwolonymi i już możesz zostać wytypowany przez psa i poddany szczegółowej kontroli.  Taka sytuacja i tak jest jedenym z najlepszych przypadków, gorzej jak z powodu kontroli Twój samolot odleci bez Ciebie.

 

 

Rzetelnych informacji dostarczył:
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia