Wiadomości, informacje z Norwegii

Wyłudzanie pieniędzy za fikcyjne szczepienia?

Kto wziął kasę za fikcyjne szczepienia? - Ułomność Norweskiego systemu

Dziś opiszę Wam na jaki trop wpadłem podczas przeglądania norweskich rządowych serwisów internetowych. Konkretnie sprawa dotyczy serwisu helsenorge.no, w którym to możemy dowiedzieć się między innymi informacji o Naszych szczepieniach.

W zakładce "Mine Vaksiner" - czyli "Moje szczepienia" pod linkiem https://helsenorge.no/vaksiner/mine-vaksiner, po zalogowaniu zobaczymy listę zarejestrowanych szczepień, które mieliśmy wykonane w Norwegii.

20.03.2017 po zalogowaniu się pierwszy raz na mój profil w tym serwisie, ujrzałem informacje, że dnia 10.04.2015 miałem w Norwegii wykonane szczepienia przeciwko Hepatitiss A i Hepatitiss B.

poniżej screen z tymi informacjami:

szczepienia w norwegii

Kiedy ujrzałem te informacje doznałem szoku. Była to kolejna fikcja i fałsz w dokumentacji, która dotyczy mojej osoby tutaj w Norwegii. Ostro się wtedy wkurwiłem, ponieważ nic takiego nie miało miejsca - żadnych szczepień tutaj nie miałem. 

Wcześniej opisywałem Wam w artykule np. że nie miałem zabiegu ostrzykiwania stóp osoczem bogatopłytkowym z powodów przeciwwskazań, gdzie szpital w Drammen wystawil dokumenty, że zabieg się odbył, ze dokonano wstrzyknięcia 5ml koncentratu w moją prawą stopę! Link poniżej:

https://norwegia1.pl/wiadomosci/80-zabieg-sie-nie-odbyl-ale-wystawili-dokumeny-ze-sie-odbyl.html

 

No więc po ujrzeniu informacji, że miałem szczepienia w Norwegii, postanowiłem napisać do operatora tego serwisu informacje, że to jest błąd w systemie, że ja takich szczepień w Norwegii nie miałem i prosiłem o wyjaśnienie tej sytuacji.

W odpoweidzi otrzymałem email z fhi.no, że jest to dla nich bardzo dziwne, ponieważ zgłoszenie takich szczepień dokonywane jest w formie papierowej i zawierają moje pełne dane, numer personalny, date i rodzaj szczepienia, i na tej podstawie zostało to wprowadzone do systemu Norweskiego. Ale z uwagi na to, że ich procedury stanowią, że dokumenty te papierowe mają obowiązek przechowywać tylko 3 miesiące, teraz nie możliwe jest, aby dojść do tego, kto dokonał takiego zgłoszenia do systemu.

 

poniezej screen z pytaniem moim i odpowiedzią od operatora serwisu FHI.no

 

szczepienia odpowiedz

 

Tak oto obnażyłem kolejny raz "códowny" system Królestwa Norweskiego i być może natrafiłem na trop wyciągania pieniędzy z funduszu, za niewykonane procedury medyczne. 

Jedyna osoba, która mi przychodzi do głowy, która mogła dokonać takiego zgłoszenia to jest mój fastlege. Ale czy to możliwe by lekarz rodzinny, który jednocześnie jest katachetką w kościele w Drammen, mogłaby dokonać takiego przestępstwa?

Jak znam katolików to myślę, że to jest prawdopodobne. Kto jak nie ona?

A może to święty mikołaj 

P.s

To tylko wierzcholek góry lodowej, którą odslaniam.

Niebawem ukaze się kolejny artykul o fałszowaniu mojej dokumentacji medycznej. By byc na bieżąco zachęcam do polubienia profilu portalu norwegia1.pl https://www.facebook.com/portal.norwegia/

Rzetelnych informacji dostarczył:
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia