Wiadomości, informacje z Norwegii

Wyprawy na ryby do Norwegii

Wypad na ryby do Norwegii

Prawdziwi miłośnicy wędkowania cenią sobie Królestwo Norwegii jako wspaniałe miejsce do łowienia ryb. Zważywszy na to, że ceny biletów tanimi liniami lotniczymi nie muszą dużo kosztować, chętnych do odwiedzenia Norwegii w celach wędkowania nie brakuje.

Wystarczy zebrać odpowiednią ilość osób, zamówić odpowiednio wcześniej bilety lotnicze oraz zarezerwować miejsce do spoczynku, by móc cieszyć się wspaniale zaplanowanym czasem wolnym, spędzonym w Norwegii na łowieniu ryb.

Ryby jakie można złowić w Norwegii to: halibut, dorsz, łupacz, morszczuk, płastuga, sola szara, zimnica, złocica, turbot, nagład, smuklica, witlinek, flądra, halibut grenlandzki, karmazyn, śledźDla przeciętnego Kowalskiego ryby, które udaje się złowić w Norweskich fiordach, w Polsce były by prawdziwymi okazami. Tutaj nie są niczym nadzwyczajnym. Na dowód tego niech będzie chociażby poniższy film :)

 

 
Rzetelnych informacji dostarczył:
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia