Wiadomości, informacje z Norwegii

Homoseksualne dzieci

Norwegia: Geje mogą wychowywać dzieci

W Norwegii kontakty homoseksualne zostały zalegalizowane w 1972 roku. Norweski Kościół protestancki jest jednym z najbardziej otwartych na homoseksualizm kościołów na świecie. Od 1997 roku rozpoczął udzielanie błogosławieństw parom homoseksualnym. Kościół Norweski popiera także adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

W okręgu Nordland, na znak akceptacji,  duchowni na kościołach wywieszają flagi LGBT. Funkcjonuje tutaj wiele religijnych społeczności homoseksualistów (np. Åpen Kirkegruppe), a o ich spotkaniach informują również oficjane publikacje turystyczne. Normalnie homoseksualni kapłani są akceptowani przez norweski Kościół protestancki i mogą pełnić posługę duszpasterską.

Norweska stolica Oslo jest główną sceną dla homoseksualistów. W mieście tym znajdziesz wiele lokali, restauracji, hoteli, pubów. Oslo jest tzw. "gay friendly" - czyli przyjazne gejom. Z Norweskiego przewodnika dla gejów https://pl.menkarta.com/gej-przewodnik-norwegia/ dowiesz się gdzie można spotkać homoseksualistów.

Od 2016 roku geje mogą adoptować i wychowywać dzieci. Norweskie przepisy prawne przyznają prawo do ubiegania się o azyl polityczny z powodu prześladowań przez wzgląd na orientację seksualną we własnym kraju.

Dla wielu Polaków, na widok gejów wychowujących dzieci włos się jeży na głowie. Jeśli należysz do grona takich osób powinieneś natychmiast spakować menele i wrócić do Polski. Gdyż w Norwegii najwspanialszym miejscu na ziemi, nie toleruje się braku tolerancji na zjawiska homoseksualne. Gdyż takie zjawiska są tu kurwa normalne.

 

Rzetelnych informacji dostarczył:
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia