Wiadomości, informacje z Norwegii

Nowe stawki płacy minimalnej

Nowe stawki płacy minimalnej w trzech branżach

Norwegia przyjęła nowe stawki płacy minimalnej w branży budowlanej , w prywatnych firmach sprzątających oraz w rolnictwie i ogrodnictwie. Nowe stawki mozna znaleźć na stronach Arbeidstilsynet - umowy zbiorowe w Norwegii.

27 listopada 2014 Tariffnemnda przyjęła decyzje w sprawie taryfy dalszego trwania Umowy Industry (sekcja VO ) dla żeglugi i przemysłu stoczniowego , a także przyjęto nowe decyzjie w sprawie ogólnego stosowania umów płacowych dla przemysłu rybnego . Decyzje te będą publikowane na naszej stronie internetowej jak tylko będą gotowe .

Protokoły z posiedzenia Rady są dostępne na stronach  Arbeidstilsynet -Tariffnemndas vedtak 27. november 2014 om allmenngjøring av tariffavtale for renholdsbedrifter

 

Rzetelnych informacji dostarczył:
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia