Polska w Norwegii

Polska powinna być wcielona do Norwegii

Olecko. Kobieta ma 4 dzieci z 4 różnymi facetami. Jest uzależniona od narkotyków, bierze psychotropy, jej konkubent jest (według sąsiadki kobiety) alkoholikiem.
Jak twierdzą sąsiedzi: ,,Każdy ze znajomych o tym wiedział, bo potrafiła nawet chodzić naćpana z wózkiem po mieście albo demolować mieszkanie. Potrafiła też sama do własnego mieszkania się włamywać, mleko po ścianach rozlewała, rwała ubrania, niszczyła meble, a takie fazy miała dosyć często, bo łączyła psychotropy z narkotykami."
Na wniosek opieki społecznej (która miała ją na oku od 11 lat), sąd na chwilę odebrał niemowlę matce i przekazał rodzinie zastępczej, po czym nagle w marcu sąd uznał, że oddanie dziecka pod opiekę narkomance na psychotropach, związanej z mężczyzną mającym podobno problemy z alkoholem, jest dobrym pomysłem. Kurator raz na jakiś czas zajrzy i jakoś to będzie. Sądy mają ważniejsze sprawy na głowie, Konstytucji trzeba bronić. 
Jak podaje RMF, po odzyskaniu dziecka, rodzice mieli przez ostatnich kilkanaście tygodni znęcać się nad córeczką. Kilka dni temu znaleziono zwłoki 9-miesięcznej dziewczynki. Była bita po całym ciele. Tak mocno, że żebro przebiło jej serce. A i tak przyczyną śmierci były ciosy zadawane w głowę tępym narzędziem.
Co więcej, zanim jej piekło na ziemi się dopełniło, została...
zgwałcona.
Jeszcze raz, serdeczne krłwa gratulacje, Wysoki Sądzie.
"Kurwa słów brakuje co w tym szambie polskim się dzieje" ten kraj powinien być wcielony do jakiegoś normalnego państwa. Np. do Norwegii. W Norwegii każde dziecko należy do Królestwa Norwegii. Tu nie ma morderstw dzieci, tu jest normalnie. Tu jeśli nie chcesz mieć "bachora" to do 12 tygodnia ciąży legalnie możesz wziąć tabletki i kulkę o konsystencji galaretki wypróżnić do kibla!!!"
Przeczytaj

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!