Wiadomości, informacje z Norwegii

Drammen Sykehus

Szpital w Drammen nabiera wody w usta w sprawie Polaka

W maju tego roku publikowaliśmy serię artykułów, które nadesłał do redakcji portalu Norwegia1 Pan Tomasz, między innymi mowa była o fakcie jaki miał miejsce w szpitalu w Drammen, mianowicie, że  "Zabieg się nie odbył, ale wystawili dokumeny że się odbył".

Jak można dowiedzieć się z poprzedniego artukułu Nasz rodak Tomasz, nie pozostawił tej sprawy ot tak sobie, tylko poszedł z tym do Rzecznika Praw Pacjenta, który po usłyszeniu jego historii i zobaczeniu dokumentów, nadał bieg sprawie i wystosował pismo do Szpitala w Drammen z prośbą o wyjaśnienia. 

Niestety jak informuje Nas w dniu dzisiejszym Pan Tomasz, szpital w Drammen "nabrał wody w usta" i do dnia dzisiejszego nie odpowiedział na pismo Rzecznika Praw Pacjenta.

Rzecznik z tego powodu wystosował "påminnelse" czyli przypomnienie do szpitala o wysłanym piśmie dnia 08.05.2017 oraz, aby natychmiast szpital na wysłane wcześniej pismo odpowiedział.

"Czy biorąc pod uwagę zachowanie szpitala będzie to kolejna sprawa Naszego rodaka, którą Norweska instytucja zamiecie pod dywan?".

ponaglenie szpitala vestre viken

 

 

Rzetelnych informacji dostarczył:
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia