Wiadomości, informacje z Norwegii

Ubezpiecenie OC w Norwegii a zniżki z Polski

Ubezpieczenie samochodu w Norwegii - jak to ogarnąć by było taniej

Nie wszyscy może to wiedzą, ale ubezpieczenie samochodu OC w Norwegii wcale nie musi tak dużo kosztować. Norwescy ubezpieczyciele honorują zniżki polis OC otrzymane u Polskich ubezpieczycieli. Co trzeba zrobić by przenieść zniżki z Polski do Norwegii?

Należy skontaktować się z ubezpieczycielem u którego takie zniżki posiadamy z prośbą o przesłanie "Zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia". Jeżeli nadmienimy jednocześnie firmie ubezpieczeniowej, że ów dokument jest nam potrzebny do przedłożenia u Norweskiej firmy ubezpieczeniowej, możemy otrzymać taki dokument na formularzu, którego nie będziemy musieli tłumaczyć, gdyż pola tego formularza będą również w zrozumiałym dla Norweskich ubezpieczycieli języku - czyli angielskim. Wiedzcie również rodacy, że takie zaświadczenie często można załatwić poprzez e-mail :) - nie trzeba atać po nie go Polski. 

 

Przykład takiego dokumentu " Zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia " poniżej:

 

znizki oc w norwegii ubezpieczenie samochodu

 

No więc kiedy już mamy taki dokument, należy przesłać wniosek do norweskiej firmy ubezpieczeniowej o przeprowadzenie symulacji polisy OC z uwzględnieniem okresu ubezpieczenia z Polski. Agent ubezpieczeniowy uwzględni zniżki z Polski i przedstawi nam ofertę na ubezpieczenie samochodu w Norwegii.

 

By być na bierząco i mieć dostęp do wszystkich darmowych porad, polajkuj profil na facebooku Norwegia okiem świeżaka.

 

 

Rzetelnych informacji dostarczył:
Redaktor Norwegia1
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia