Norwegia zamyka granice - zdjęcie z NRK.no

W praktyce granice zostaną zamknięte dla tych którzy nie mieszkają w Norwegii

Na dzisiejszej konferencji prasowej Erna Solberg zakomunikowała, że Norwegia wprowadza najsurowsze środki wjazdu jakich nie było od od marca ubiegłego roku. Rząd czyni to aby zapobiec rozprzestrzenianiu się nowych wariantów wirusa COVID-19.

W praktyce granica jest zamknięta dla wszystkich, którzy nie mieszkają w Norwegii. Ze względu na obawy przed rozprzestrzenianiem się zmutowanego wirusa, który po raz pierwszy odkryto w Wielkiej Brytanii, w 25 gminach we wschodniej Norwegii wprowadzono bardzo rygorystyczne środki. Według premiera nowa ocena wprowadzenia środków zaradczych, zostanie dokonana przed 31 stycznia.

 

Nowe restyrkce obowiązują od półocy dnia dzisiejszego do piątku.

źródło: https://www.nrk.no/norge/regjeringen-strammer-inn-innreisereglene-ytterligere-1.15348213

Rzetelnych informacji dostarczył:
Redaktor Norwegia1
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia