Wiadomości, informacje z Norwegii

Pracownik ds. przyrody strzela do łosia

Zastrzelono łosia na E18

Dziś w sobotę, wczesnym rankiem pojawił się łoś na autostradzie E18 na Brakerøya przy Drammen. Ostatecznie sotał zastrzelony.

 W godzinach porannych policja otrzymała szereg zgłoszeń dotyczących łosia, którego zaobserwowano w okolicy. Łosia widziano również pod mostem jak odpoczywał.

O godzinie 09.45 łoś ponownie wtargnął na autostrade gdzie beztrosko spacerował sobie w strefie 100 km / h. Ruch został zablokowany. Na miejscu szybko pojawili się: policja, pracownik ds. przyrody i straż pożarna. Niedługo potem łoś został zabity dwoma celnymi strzałami, a E18 ponownie otwarto dla ruchu.

 

na autostradzie zabito losia strzalem

źródło: https://drm24.no/nyheter/elg-sperrer-e18-2082200

FOTO: JOAKIM FJELDLI / DRM24 

Rzetelnych informacji dostarczył:
Redaktor Norwegia1
UWAGA !!! Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że wszystkie nasze informacje pochodzą z wiarygodnego źródła. Wszystkie newsy i wiadomości umieszczane w portalu Norwegia1.pl staramy się opatrywać linkiem do źródła na podstawie którego powstała informacja. Dlatego postanowiliśmy w redakcji, że dodatkowo za pomocą ''print screenów'' uwiarygadniać źródło informacji. Pod każdym artykułem znajdą Państwo odnośnik do oficjalnego źródła. Zależy nam na prowadzeniu portalu w sposób rzetelny i staramy się walczyć z fake newsami.
Pozostałe artykuły autora:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

reklama w norwegii

Portal Norwegia1.pl

POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI
org. nr. 926 701 576 MVA
Rypeveien 73B
3420 Lierskogen, Norwegia
tlf: +47 463 743 08
portal@norwegia1.pl

Kanały społecznościowe

facebook norwegia

youtube norwegia